Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S VAGY Sony Xperia Z2?

Iphone 5S VAGY Sony Xperia Z2?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam? Maga az IOS rendszer mindig jobban mozgatott, mint az Android. Z2-be viszont már 21mpx kamera van, az 5S-ben csak 8mpx.


Ti melyiket választanátok, és MIÉRT?


2014. máj. 13. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Z2

Sokkal jobb az operációs rendszere, nagyobb a kijelzője, jobb a kamerája és még sorolhatnám.

2014. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én Z2-t vennék.
2014. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én rühellem ezt a színes buborékos, fakó, 15 éves hipsterenek készített ios 7 designt, úgyhogy inkább Z2.

iOS-t pedig 3-tól egészen 6-ig használtam, úgyhogy van vele tapasztalatom, ennek ellenére szerintem elindult egy lejtőn.

2014. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És az a lejtő egyre meredekebb.
2014. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem maga az Apple indult el a lejtőn forgalmazás szinten, az iOS-el nincs baj(kinézet az szubjektív, ha ugyanolyan maradt volna, akkor meg azért lenne a hiszti).

kamerában nem jelentenek önmagában semmit, hogy több megapixeles...szóval innentől mind1. én a mérete miatt semmiképp nem vennék z2-t. ha olyan max 4,5" lenne, akkor azt venném, egyébként inkább iPhone.

2014. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem a megapixel számít de a Z2 jobb képeket készít.
2014. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy szubjektív kinek mi tetszik, de az iPhone 5C-ből Magyarországon konkrétan 1 darabot láttam. Na már most amikor az iPhone 5 jött be, NAGYON sok embernél láttam, úgy ahogy i4-eket is, és az egyettlen dolog amiért jelenleg nem vennék egy használt iPhone-t, az az iOS7. Szóval lehet hogy csak velem sikerült megutáltatni magukat, de a gyakorlat nem ezt mutatja. Vicces továbbra az is, hogy amikor az állítólag kém fotók kikerültek iPhone fan oldalakra, mindenki azt mondta, hogy ez szörnyű, és a többi. Aztán mikor megjelent ugyanaz, már mindenki imádta. Érdekes.
2014. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az viszont igaz hogy nem a megapixelek számítanak.
2014. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Zakathol ***** válasza:
#7: Az hogy te mit látsz, nem jelenti azt, hogy reprezentatív a felmérésed. Az eladási mutatók nem igazán a te teóriádat támasztják alá.
2014. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az eladási mutatók azt mutatják hogy még mindig megveszik ezt a hulladékot amit szifonnak hívnak. :(
2014. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!