Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 us probléma....

Nokia lumia 520 us probléma. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520-as telefonom feloldottam majd a gépre (win 7) csatlakoztattam usb-vel. A számítógép és a telefon is csipogott a megszokott módon mintha felismernék egymást, de a sajátgépbe nem jeleníti meg a telefont. Ha az eszközkezelőbe telepíteni próbálom újra, akkor buborékba ezt írja a gép: "Az eszközillesztő szoftver telepítése sikertelen volt." Mi a teendő? Előre is köszi

2014. máj. 13. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefon / PC újraindítása megvolt? Másik USB-hubban próbálkoztál?
2014. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, újraindítás is megvolt és másik usb-ben is próbáltam már. :\
2014. máj. 13. 19:34
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ez a helyzet, és pont most jelenet meg, eddig semmi probléma volt. :S
2014. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem ilyen még nem történt a másfél év alatt, de olvastam már két lehetséges megoldást:

1 - kikapcsolva dugod rá, majd automatikusan úgyis bekapcsol, és utána menni fog

2 - ha nem, akkor eszközkezelőben eltávolítod, biztonság kedvéért telót/PC-t újraindítod, és tiszta lappal újra feltepeíti a hardvert.

2014. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
most vettem a telefont és szintén ez a problémám, mondjuk nekem xp fut a gépen
2014. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha XP, akkor a legújabb Windows Media Player kell, és utána a Sajátgépben ott lesz, mint hálózati meghajtó.
2014. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az van rajta és még mindig nem jó..
2014. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!