Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 625 - Néha nem írja ki,...

Lumia 625 - Néha nem írja ki, hogy ki hív csak a számot. Ilyenkor nem szinkronizálja le a telefonkönyvet vagy miért van ez? Egy ujraindítás megoldja a problémát, de nem akarom ujraindítani minden nap! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, a windows phone szoftver borzalmasan pocsék. Amíg a NOKIA céget nem adták el, addig jobb volt. Én úgy érzem, hogy ezzel a telefonnal és a szoftverrel kegyetlenül becsaptak. Ha valaki nem figyel oda, a gatyáját kifizeti adatforgalomra. A másik. Nekem vagy csörög a telefon, vagy nem, aztán két nap múlva kiírja, hogy volt egy nem fogadott hívásom, hívjam fel a tudakozót (azt hiszem 1818 számon) és ott 100 Ft-ért megkapom a nem fogadott telefonszámot. Nekem is előfordul, hogy nem írja ki a hívót, csak a számot, pedig benne van a készülékben. Szóval én is vettem egy ilyen "okos" telefont, de a szoftverkészítőknek arra volt csak eszük, hogy hogyan zsebeljenek ki. Nagyon megbántam!!!!!!!!!!!!!

Ez egy közönséges lenyúlás!

2014. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen a telefonon sok mindent nem lehet beállítani, a kezelése kényelmetlen , mert ez sokmindenre jó, csak telefonálni nem szabad ezzel. Azt írja, hogy van hangfelismerés, csak éppen magyarul nincs. Kínaiul, japánul, arabul, stb van, magyarul nincs. Az egész koncepció úgy tűnik, hogy arra van kihegyezve, hogy kiürítsék a zsebedet. Én például nem tudom használni a wifit. Nekem itthoni wifi hálózatom van, számítógépek, nyomtatók, minden kifogástalanul működik, csak éppen a Lumia 625-tel nem tudok kapcsolatot létesíteni, sem bluetooth-on, sem wifin keresztül. Leírást nem kaptam, azt mondták, töltsem le a netről. De ott is csak arról ír, hogy a wifin keresztül a saját internetcsatlakozásunkkal olcsóbb a netezés. Aztán pedig van egy szoftver, amit USB-n keresztül lehet használni, letölteni zenét, képet, meg minden lényegtelen dolgot a telefonról. Hogy a számítógépről a telefonra lehet-e, azt még nem tudom. Ez a telefon egy kész büntetés!!!
2014. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!