Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-asra átküldtem...

Nokia Lumia 520-asra átküldtem egy játékot Bluetooth-on keresztül, persze a játékot telón nem is találom, de a helyet ugyanúgy foglalja, azt a 700 megát, hol van, hogy tudom kitörölni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez gázos, mert az ismeretlen fájlokat ismeretlen helyre is teszi, azokat csak HR távolítja el (vagy megvárod a 8.1-et + a májusban érkező fájlkezelőt) :/


... Bluetooth-on 700MB-os játék??!! Amikor csak az Áruházból lehet letölteni? Legalább valami Androidosról küldték?!

2014. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,ezt pc-ről küldtem,és eindowsos
2014. máj. 13. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem, hogy miért időztél ezzel, mikor az Áruházból ugyanazt töltöd le?! (mert torrentről, meg mindenféle egyéb forrásból letöltött játékokat/appokat nem lehet telepíteni WP-re)
2014. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát most már rájöttem.

Egy az,hogy ez a játék nem volt fent, a másik meg az,hogy nincs internet díjcsomagom,vagyis akkor még nem volt

2014. máj. 13. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nagy játékokat wifiről érdemes letölteni.
2014. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak tudnám letörölni valahogy,kéne a hely is.Mi az a HR?
2014. máj. 13. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Hard Reset, azaz a telefon alaphelyzetbe állítása. Mielőtt megcsinálnád, ments le mindent gépre vagy felhőbe.
2014. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!