Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Donteskeptelen vagyok iphone...

Adrian88 kérdése:

Donteskeptelen vagyok iphone 5s vagy Sony Z1 hozzaertok valaszat varom?!

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Okostelefonon én is ékezettel írok, bár könnyebb anélkül. Viszont megnézem hogy angol billentyűzeten hogy írsz ékezeteket :)
2014. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
jó könnyen mert nekem angol billentyűm van
2014. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Saavedro ***** válasza:
Ha innen-onnan kimásolgatod az ékezeteket, csak gratulálni tudok hozzá...
2014. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Saavedro ***** válasza:
Mit makogok...? Nem véletlen, hogy százalékban van egy kis eltérés közöttünk, főleg ha minden kérdezőt ezzel bsztatsz... :D mutasd meg hogy angol billentyűs telefonon hol nyomsz Te ctrl-t...
2014. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyezik a két telefon, valahol olvastam, hogy az android 4.1 és a felettiek stabilabbak az ios-nál szóval a stabilitás mérleg már billent egyet. Én amúgy Android párti vagyok, sokkal egyszerűbb használni, pl. géppel szinkronizálni. Döntsd el melyik operációs rendszer kell, tudásra ugyanott vagy! ;)
2014. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Azért én nem merném azt mondani hogy az Android stabilabb az iOS-nál, se a WP-nél :D
2014. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nekem z1-em van fél éve és egyszer sem fagyott,3-szor leejtettem semmi baja nem lett, gyors, (ha akarsz villoghatsz is vele) kamerája hihetetlen én ps4 el vettem. Drága volt de megérte,az a baj hogy mindenem Sony úgy hogy Iphone ról nem tudok semmit. Ízlések és pofonok
2014. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jo, de en a z1 et vennem. Miért, nagyobb kijelző, vízállóság, jobb aksi.

Az iPhone is nagyon jo, mert arra külön van optimalizálva a rendszer.

En ios parti vagyok, de ezt a vitat a z1 nyerte. Ha tabletről lenne szó, egész biztos iPadet mondtam volna :D

Ja es en is ekezet nélkül írok, ipadrol vagyok, úgyhogy ne is törődj a civilizált világtól elzárt primitív tuskókkal. Majd ha lesz telefonja, vagy angol billentyűzete, megtanulja hogy milyen is igy ír i :)

2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
koszi a normalis hozzaszolasokat :) eloszor is norveg billentyuzettel eleg nehez ekezetet irni masodszor pedig a kommentek alapjan a Z1et tartom megfelelonek szamomra mert a telefont leszamitva mindenem Sony PS4,TV stb :) csak szeretnem jol atgondolni mert most HTC one Sem van es elegem van mar a megbizhatatlan telefonokbol remelem a Z1el tobb szerencsem lessz bar igazabol csak julius elejen veszem meg van ra esely h addigra kijon a Z2es? :)
2014. máj. 15. 11:12
 20/22 anonim ***** válasza:

Már most is van. majdnem 200 pénz :DD

[link]

2014. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!