Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlotok...

Milyen mobiltelefont ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Elegem lett az okostelefonokból, mindenre jó, csak telefonálásra nem. Lefagy, nem tudom felvenni ha csörög, halk, alig rezeg, meg se hallom, meg se érzem ha keresnek. Olyat szeretnék amit hangzavarban is hallok, és úgy rezeg, hogy majdnem eltöri a lábamat. Szóval a mai idők nokia 3310-esét keresem, gondolom olyat már nem lehet venni újonnan.

2014. máj. 14. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia 515
2014. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"mindenre jó, csak telefonálásra nem."


Ha szart veszel, akkor ez teljesen igaz.


"Lefagy, nem tudom felvenni ha csörög"


Előző mondatomat tudom csak ismételni.



"halk"


Ez is telefonfüggő, vagy szerinted csak egy okostelefon létezik, hogy egyszerűen leszarozod az összeset?


Ha veszel egy HTC One-t akkor hidd el, hogy akárhol meghallod ahogy csörög, és ki merem jelenteni, hogy egyetlen "butafónt" sem fogsz találni, ami akár csak fele olyan hangosan csörög, mint a One. Persze ez nagyon drága telefon, szóval megértem, ha valaki nem akar ilyet venni, szimplán csak egy példáként hoztam fel, ha már az összeset leszaroztad.

2014. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy galaxy mini szintű telefon persze hogy így viselkedik. 60-70 ezertől vannak tényleg jó androidos telefonok, wp8-ból már 35-40 ezertől is. Azért mert egy konkrét modell szar, ne ítéld el az összes okostelefont, mert biztosan van, ami megfelelne.
2014. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy Mini jó hangos.
2014. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Galaxy mini nálunk is van, a hangjával épp tényleg nincs baj. Nem is konkrétan erről a típusról beszéltem, hanem direkt odaírtam hogy sgm szintű.
2014. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen 2006-2007-ből származó gombos telefont ajánlok. Nézegess róluk videókat és adatokat, használtan pár ezerért lehet venni.
2015. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél cintányért! Hangos, Eléggé rezeg, és garantáltan nem fagy le, feltéve, ha a hőmérséklet fagypont felett van. És a súlya sem egetrengető, könnyen fel tudod venni. Egy hibája van, hogy semmi köze sincs a Nokia 3310 eshez, de ez is megoldható.
2017. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!