Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintoképernyos mobilte...

Milyen érintoképernyos mobiltelefont ajánlotok? . Az ár nemfontos.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

iPhone 5s

ha az ár nem számít, akkor biztos hogy ez :D

2014. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

egy körülbelüli árat azért mondhatnál. :D

Így azért nehéz bármit is javasolni, hiszen elég nagy a szórás a telefonok árában és minőségében.


Vagy ha az az elképzelésed, hogy a lehető legolcsóbb legyen, ami még jó is, akkor ezeket tudom ajánlani:

Lumia 520, 525, 625, 720, HTC 8X, Xperia SP, HTC One S, Desire 601, LG Optimus L9 II, Nexus 4, HTC One XL


kb. egy szintet hoznak ezek, szóval rajtad múlik, hogy ezek közül melyik tetszik, melyikre van pénz, stb.

2014. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az ár valóban nem számít, akkor menj be egy elit helyen levő kereskedésbe, és válaszd ki valamelyik nagyon drága telót. Igyekezz olyat választani, aminek hatalmas reputációja van, és kevesek engedhetik meg maguknak.

Az almás cég és a koreaiak termékeit nézegesd.

2014. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1


Egyáltalán nem biztos, ha egy normális Androidos telefon 2x annyiba kerülne, mint egy iPhone, sokan akkor is azt választanák.


Amúgy jelenlegi csúcs telefonok:

- iPhone 5S

- akármelyik Nokia Lumia amelyik bejön

- LG G2

- Samsung Galaxy Note 3

- Samsung Galaxy S5

- HTC One M8

- Nexus 5

- Sony Xperia Z2

- Oppo Find 7

2014. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az az idióta aki leszavaz, magyarázza már el, hogy miért?

Írtam Androidos telefont, iOS-eset, WP-osat, Androidosból ráadásul írtam minden márkát, szóval nem volt sehol semmi elfogultság, és nem hasznos a válaszom? WTF?


Vagy az első 2 sor nem tetszett valakinek, mert leírtam a véleményem? Gratulálok...

2014. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b95 ***** válasza:
én már kezdem megszokni. :-/
2014. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!