Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszavihetem? Mit csinálnátok...

Visszavihetem? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyapám haverjánál használtan vettem 30 000 forintért egy samsung s8600 (wave 3) készüléket. A vásárláskor az volt a fő szempont, hogy 5 megapixeles kamerával legalább rendelkezzen a telefon. Megkérdezte az eladó az árkeretet, mondván hogy nem mutogat amí nem tudja, meddig vásárolunk. 25 000-ret mondtunk, aztán mutatott egy sonyt. Megbeszéltük, hogy milyen: android, kamera, karcok... Aztán megkérdeztem ,,azt a nagyképernyőset". Azt mondta, hogy átmagyarítják ha megveszem. Másnap délután megvettem. Semmi információt nem kaptam arról, hogy nem android a bada. Azóta kiderült, hogy az égvilágon semmivel nem tudok többet tenni vele, mint egy téglafonnal, és akkor meg miért kellett ennyit költenem rá: ennyiért újat is vehettem volna. Szeretném visszavinni dobozostul-adásvételistül, de pofátlanságnak érzem. Meg aztán visszakaphatom a pénzemet? Segítsetek kérlek!

2014. máj. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A keresőszavak között tévesen szerepelteted az "átverést", ugyanis senki más nem felelős azért, hogy a legminimálisabban sem nézel utána annak, amit megveszel.

"azt a nagyképernyőset"

Nem azt kaptad?

Hogy nem androidos? Hát ez van b+, a telefonok nem elhanyagolható hányada nem androidos, nagy pofáraesés lehet szembesülni a valósággal...

De azt végképp nem értem, hogy miért tőlünk akarod megtudni azt, hogy a pali visszaveszi-e?

2014. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joe001 ***** válasza:

A BADA is egy operációs rendszer , mint az andorid , Symbian , windows , BlackBerry stb .

Ha kicsit utána jársz , tudsz vele mit kezdeni , lehet rá tölteni alkalmazásokat .

Persze nem annyit , mint az Androidra , de van .

Az Iphone sem android , még is lehet vele sok mindent csinálni .

Az persze más kérdés , hogy neked tetszik e , és hogy mennyire vagy jártas a mobilok világában .

Másik pedig hogy mennyire ismered az "eladót" .... egy próbát megér .... megkérdezed , és ha szerencséd van , vissza veszi .

2014. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Azért tény és való, hogy utánanézhettél volna!
2014. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 3 napon belül visszaviszed, akkor igen kötelességük visszavenni, abban az esetben ha a telefont úgy viszed vissza ahogy megkaptad (törés és/vagy durvább elváltozás nélkül)

És szerintem okosan tennéd ha utána kérnél egy elnézést és szerintem váltsd ki vele a sony-t amit néztél.


Ui: Az átverés részt kérlek szépen szedd ki


Ui2: Legközelebb jobban nézz utána mit veszel én se úgy veszek telefont hogy: "nagyképernyős", hanem van egy adott keretem amiből tudom h 1-2 ezer forint nem nagy kilógás és megpróbálom megtalálni az ár/érték optimumot a saját igényeimnek megfelelően.

2014. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyesen átvett készüléket sehol sem kötelesek visszavenni, erre nincs sehol jogszabály, ha mégis idézd kérlek.
2016. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!