Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki fogják javítani az androidot?

Ki fogják javítani az androidot?

Figyelt kérdés

Van egy Sony sp-m, és rátermett az android 4.3-át.

Sokat panaszkodtak rá hogy ez meg az, nekem se valami jó, kicsit lassú, de tűrhető.

Ezt a Sony sp-s 4.3-át már letojják, vagy fogják még javítani, ami majd újrarakható lesz a Sony PC companionban?



2014. máj. 15. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs az első mondatért a teló magának írja be a szavakat, majd beállítom
2014. máj. 15. 00:23
 2/4 bp1985 ***** válasza:
4.4 sem lett jobb nekik. Próbáld meg a régit visszarakni.
2014. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joe001 ***** válasza:

Attól , hogy valami újabb verzió , nem feltétlenül jobb .

Sőt , inkább árthat a gépnek , előszeretettel követik el ( a nem túl járatos személyek ) azt a hibát , hogy :

" Hű , kijött a legújabb X.Y verzió , mindjárt rá is rakom a mobilra " .

Nagy hiba .

Ha már próbálkozol újítani , akkor NE a legújabbat , mert azt még valószínű korrigálni fogják .

2014. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csakegyfiúvagyok válasza:
Nekem is SP-m van már aznap rátettem a 4.3-at amint kijött de nekem semmi baja sincsen eddig minden tökéletesen futt nem is akad
2014. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!