Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol éri meg jobban telefont...

Hol éri meg jobban telefont vásárolni mobileszolgáltatóknál, vagy pedig internetről pl árukereső.hu?

Figyelt kérdés
Árukeresőn néztem a mobilokat ,és akkora árkülönbségek vannak ,hogy ledöbbentem .

2014. máj. 15. 09:04
 1/4 A kérdező kommentje:
+ sim kártyát is kellene vennem ... Akkor járnék jobban ha szolgáltatónál venném a készüléket csomagban ,vagy ha webáruházból csak a készüléket (ami gondolom kártyafüggetlen)és a sim-et szolgáltatótól . Évekig telenor-os voltam ,x dolog miatt kell számot váltanom . Nem tudom manapság mi a helyzet a t-mobile ,vagy Vodafone-al . A három fő mobile szolgáltató közül melyik a legjobb manapság ? Mindenképpen feltöltőkártyásban gondolkozok ,előfizu kizárva .
2014. máj. 15. 09:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig akkor jársz jobban, ha teljes árán, nem a szolgáltatónál veszed meg a készüléket.

Csak ugye az emberek mindig a legjobbat akarják, és olyat amire nincs pénzük, ezért részletfizetés nélkül soknak tűnhet egy összegben. Pedig nem.

A szolgáltatónál hűségszerződést kell kötni, részletfizetéssel az alap árnál nagyságrenddel nagyobb árat fizetsz ki, plusz olyan csomagokra kell előfizetned amiket teljesen sosem fogsz kihasználni. Oké, lehet, hogy van aki kihasználja, de nem ez a jellemző. Az emberek nagy része több szolgáltatásért fizet mint amit használ.

2014. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok sem előfizetést ,sem pedig részletfizetést ,de még több százezres telefont sem . Egy Samsung Galaxy 4s Mini-t fogok venni .Csak az érdekel hogy járok jobban ,ha szolgáltatónál veszem kártyás csomagban ,vagy ha a készüléket magát webáruházból .
2014. máj. 15. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt te látod az árakon, én most nem keresgélek utána. Ha szolgáltatótól veszed kártyásan, akkor függő lesz a telefon, ennyi a hátránya.
2014. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!