Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet a telefonszámot...

Le lehet a telefonszámot tiltatni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, a volt pasim, aki még mindig nem tudja túltenni magát a szakításon. Kezd elegem lenni belőle. Meg lehet oldani a tmobilnál, hogy letiltassam a telefonszámát? Hogy többet ne tudjon elérni? Válaszaitokat előre is köszönöm!
2008. júl. 28. 20:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha lehet is, akkor sem éri meg, szerez másik számot. Inkább, ha teheted te válts számot, és vigyázz kinek adod tovább, nehogy megtudja.
2008. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Ha mégis biztos jól megkérik az árát.

Én telefonszámot váltottam ilyen miatt. De mivel tudod ,hogy ő hív, mert kiírja a telefonod egyszerűen ne vedd fel. Nyomd ki. Majd megunja.

2008. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet tiltani, de nem a szolgáltatónál.

Ez készülék függő. Bizonyos típusoknál létre lehet hozni egy un fekete listát. Keresd ki a készülék típusát a gyártó honlapján, már majdnem mindegyiknek (főleg a nagyobbaknak) van magyarnyelvű, és ott találsz segítséget!

2008. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Jobb ha te váltassz számot és csak a legközelebbi ismerőseidnek add meg a telefonszámod ne h megtudja!!! Ám sztem meg lehet oldani de mire azt a hercehurcát végigcsinálod......, érdemesebb ha számotváltassz!!!!!
2008. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!