Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb sony...

Melyik telefon a jobb sony xperia sp vagy nokia 1320?

Figyelt kérdés

Pontosítva a kérdésemen melyik hardwere erősebb , valamint melyiket érdemesebb hosszabb távra megvásárolni ? A hosszabb táv alatt arra gondolok hogy pl melyik avul el később , melyiknek van tovább rendszer támogatottsága és a kettő közül melyik bírja majd tovább kezelni a jobbnál jobb grafikájú játékokat applikációkat ?

Valamint snapdragon 400 vagy a snapdragon s4 a jobb proci ?



2014. máj. 15. 11:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ki vagy vele segítve ha hetekig szervizben van.
2014. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

B95-öt kiegészíteném, van Zombie Derby WP-re.

Egyébként tényleg beteg vagy, már bocs :D

Nem játszik ennyi zombis játékkal értelmes ember.

Walking Dead rettentő élvezetes telefonon, főleg hogy csak az első része van :D


Ha neked "bonyolult hackelés" ahogy fel kell rakni ingyen(szóval ellopni a játékot/appot) egy fizetős játékot/appot, akkor ott gondok vannak. Bonyolultabb Androidot rootolni :)


Hiába a Lumia "gyengébb" belseje, ha szoftverileg sokkal jobb.


Ma volt szerencsém kipróbálni egy Lumia 1320-at, annak ellenére hogy baromi nagy, én "beleszerettem" :D

Egy mikroszekundumnyi lagg nem volt.

Kijelzőileg is sokkal de sokkal szebb mint az SP.

SP-t is volt szerencsétlenségem kipróbálni. Egy "laggkupac" az egész.


De nem is értem a kérdésedet, ha nem jött be az Xperia, miért nem cserélted még le? :) Tedd meg gyorsan! :D

2014. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy az Angry Birdseket is kezdik ingyenessé tenni. Most hirtelen nem tudom mennyi az ingyenes, azt hiszem 2, de 1 biztos, de lehet hogy több is.
2014. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ki vagyok segítve azzal hogy nincs a birtokomba , csak hogy kérvényeztem a cserét , de ezek gec*znek velem , amiért pedig nem vagyok biztos a cserében a 320 adreno és snapdragon s4 ami állítólag jobb . Valami oknál fogva az jár a fejembe hogy lecserélem oké lagg mentes teló de félek , hogy rájövök nem az én világom . Az sp se egy csúcs laggol néha fagy de lehet jobban járok vele mint a nokiaval . Aztán most átgondolva inkább a nokia . De akkor még egy kérdés hát ha tudja valaki most akkor tudom úgy hackelni hogy minden igyenes legyen vagy legalábbis pár dolog ami esetleg jobb program ?? De amúgy amit sp-re raktam idáig pekhemre a nokiára is mind ingyenes volt . De még is csak jobb ha midnen ingyenes nemigaz ? :D
2014. máj. 16. 22:20
 25/30 anonim ***** válasza:

Igen az első része van átportolva még csak :D ami nem is régen van de folyt köv…

Kérdező nem tudom miért fagy az sp-d mert idáig nekem és az egyik spanomnak egyszer sem tette kitkattal de hát nem tudom.

Ne hagyd magad rá beszélni mert olyat fogsz koppani wp-vel hogy még a marson is meghallják hogy seggre ültél! :D

Androidon százszor egyszerűbb mindent csinálni és jobb is.

Ezek a wpk az alsó kategóriákban érnek valamit de ott is csak a végtelenül leegyszerűsíttet gagyi csempe ui miatt.

8.1 még csak béta verzióban van.

De az sem lesz jobb.

Képzeled egy csengő hangot ha túl hosszú nem lehet bállítani meg vágni kell programokkal. xD Meg be kell helyezni a rigtones mapába. Na de érted az ősi zárt rendszerű telók is megtudták ezt tenni a wp nem. xD Majd keress rá, hirtelen elszaporodtak az ilyen kérdések. Meg a warez mennyire nem megy senkinek! :D

Rootolni telfont még sosem rootoltam hülye lennék szétbarmloni szar rom meg rootal az androidot :D mert minek? :D még a gari is ugrna.

2014. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan, okos vagy :D

Sokakal letisztultabb, átláthatóbb a WP. De ha nem vagy biztos a dolgodban, Menj el többször egy MediaMarktba vagy bárhova ahol ki tudod próbálni.

Warezolni végtelenül egyszerű.

Most telefonról írok(Lumia 520), ha géphez megyek leírom.

WP 8.1 meg sokkal jobb mint a 8, és nem igaz, hogy béta verzió.

Rootolni nem csak azért érdemes, hogy tegyél rá custom romot.

Nem Kell külön a caengőhangnak szánt zenét a ringrones mappába tenni, egyetlen programmal meg tudod csinálni a vágást, és automatikusan behelyezi. Egyébként ezzel nincs gond, mert nem is kell az egész zene. Sose játsza le a telefon, így biztos hogy lejátsza, és azt a részét, amelyiket szeretnéd.

2014. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ja, procit elfelejtettem:

Kb. ugyan az a teljesítmény. Az Adreno 305 csak picivel gyengébb a 320-nál.

2014. máj. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
17%

Jaj nem kell nekem a rizsa.

Már volt low end led lesjanált 520-am amibe olyan agreszív multitask van hogy nehezebb futó appot találni mint levadászni egy vadászgépet kiskanállal.

Nem kell bemutatni.

Most is a semmiről írsz próbálod menteni a wpt.

De sok lelki nyom wp lepontozz örülök hogy tud ilyet az ie.

2014. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Tök más egy 1 gb RAMos telefonon a multitasking mint egy 512 mb-oson...

Érdekes, nekem azért működik a multitasking, igaz nem 10 app között...

Nekem sokkal jobban bejön a WP mint az Android. Ennyi. És még sokmillióan vagyunk így.

2014. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nos . Infó szakos létemre sikerül pár dolgot megtudnom a telefonokról , az android és a wwindows phone közötti különbségekről előny/hátrányokról és mind ezt sok-sok fórum és teszt olvasásával , valamint a kezembe jutott egy régebbi lumia ami egy 1 magon futó 800 mhz-es procinak az otthona és rohadtul elavult típus . A rendszer szerintem stabilabb , egyszerűbb . Más tészta mint az android amit megszoktam de sok próba után megkedveltem , és rájöttem , hogy egyedibb és nem is olyan rossz. A cserét abban korrigálja , hogy ha sikerül rábírnom a szolgáltatót a cserére akkor lecserélem az sp-t egy 1520-ra , ha nem cserélhetem más telefonra akor marad egy másik sp ami remélem , hogy tényleg azt fogja mutatni , amit páran írtak = nem fagy ... A válaszokat köszönöm , és a segítséget is :D
2014. máj. 20. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!