Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb sony...

Melyik telefon a jobb sony xperia sp vagy nokia 1320?

Figyelt kérdés

Pontosítva a kérdésemen melyik hardwere erősebb , valamint melyiket érdemesebb hosszabb távra megvásárolni ? A hosszabb táv alatt arra gondolok hogy pl melyik avul el később , melyiknek van tovább rendszer támogatottsága és a kettő közül melyik bírja majd tovább kezelni a jobbnál jobb grafikájú játékokat applikációkat ?

Valamint snapdragon 400 vagy a snapdragon s4 a jobb proci ?



2014. máj. 15. 11:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

mi az a warez téma ??

Valamint nokiara van lehetőség ingyenesíteni esetleg gépről telepíteni fizetős dolgokat ??

2014. máj. 15. 16:58
 12/30 anonim ***** válasza:

Pont az a warez.

és wpnél ez is korlátolt mennyiségű meg lehetőségű és valószínűleg hackalni is kellesz érte a rendszert

2014. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 b95 ***** válasza:

Table Top Racing (Tablet Top Racer-t nem találtam, csak ezt) - Ez nincs, de van alternatíva rá.

Traffic Racer - van

CSR Racing - Van alternatíva

GT Racing - Van alternatíva

Duty Driver Taxi - Na ez valóban nincs

NFS Most Wanted - Nincs, de van Hot Pursuit

Modern Combat 3-4 - A 4 van

Shadow gun - Ezt nem ismerem

Dead Zone Shadow Gun - Ezt se

CoD Strike Team - nincs

Blitz Brigade - Ez nincs

Dead Trigger - Nincs (Őszintén szólva ezt sem ismerem)

Batman Dark - Ezt nem tudom mi, de a Dark Knight Rises van

max Payne - nincs

GTA 3 Liberty City: Ilyen játék nem létezik.

GTA 3 Vice City: Ilyen sem létezik

GTA 3 San Andreas sem létezik, csak Sima GTA San Andreas. Az van WP-re.

Walking Dead - nincs

Mini Gore 2 - nincs (Erről sem hallotam még.)

Dead Effect - nincs

Into the Dead - ez sincs. (csak nekem fura, hogy minden második játék nevében előkelő helyen szerepel a „dead” szó?)

Plants vs Zombies - van

Fruit Ninja - van

Pocket Tanks - van alternatíva

Minecraft nincs, de van SurvivalCraft ami konkrétan jobb, mint az eredeti.

House of the Dead overkill - sincs

Zombie derby - nincs. (ember, ennyi halál, meg zombi játékot egy listában...)

maze of the dead - sincs

Parking dead - nincs (de orvosnál ugye voltál már? :D )

Zombie Highway - nincs

Biohazard 4 - nincs

Slendrina - életemben nem hallottam még róla

Smash It - ja ez mostanában nagyon felkapott lett... nincs, de szerintem amúgy sem egy nagy szám.

Clumsy Ninja - még egy noname valami - nincs.

Temple Run - van mindkettő.

Carmageddon - nincs, de úgy tudom jönni fog.

Rage Wars meme shooter. - újabb remekmű. - nincs

Gangstar Rio - nincs

Angry Birds - Az összes elérhető - fizetős, de cserébe reklámmentes, akinek meg van pénze 100 ezres telóra, az nehogy már azt az 1-2 száz forintot sajnája.


Szerintem kijelenthetjük, hogy a eszetlen, véres lövöldözős illetve a noname játékok kivételével szinte minden megvan WP-n is!


Aztán a WP-exklúzív játékokról meg nem is esett szó.

2014. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
ja és sp-m van igazából csak , hogy megszívatott és már 1 hónapja a szervízbe van csakhogy nokia 1320-ra cserélném a hülye android miatt ami laggol lefagy . Azért cserélném le mert a wp-re ez nem jellemző , állítólag szépen fut minden , és kipróbáltam egy lumia 600- at ami régebbi , és még az is isten a szaros középkategóriás androidhoz képest. A gond hogy félek hogy a wp csalódást fog okozni mert ugyebár akkor 2 évig az lesz a telefonom és 2 évig nem vehetek mást ezért kell jól meggondolnom és kielemeznem ezt a cserét ...
2014. máj. 15. 17:05
 15/30 A kérdező kommentje:
alapjába megnéztem már régebben rengetek olyan játék van ingyenesen a nokiara amit én szívesen játszanék stb. A telefon op rendszerével és semivel nincs baj. Egy valami aggaszt a processzor és a vga alacsonyabb teljesítményű a lumiaba és attól félek , hogy gyorsan elavul stb. Ez lehetséges vagy ugyan annyi ideig használhatnám kb mint az sp-t ??
2014. máj. 15. 17:11
 16/30 anonim ***** válasza:

Egyik sem noname. Mind híres jó játék.

Igen ezek személyes kedvenceim amiben dead vagy zombie szó van az csak jó.

Ahogy láttom már a leírtak közül 80% nincs.

A clumsy ninja pedig még az ipohnet használók is jól ismerik.

Felesleges össze hasonlítani mivel az anroid nyíltforrás kodú egy milószor több játék van rá.

Wpre még csak fejleszteni sem éri meg csak annak aki fizetne.

Itt is mint minden jobb az android a wptől.

2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Amúgy meg akit zavarnak a játékok csak lehúzza az értesítési sávot kikapcsolja netet és úgy indítja el a játékot nem lesz benne reklám ;)

Még csak rootolni sem kell!

Írhatnák én még száz játékot abból 80 nem lenne egyáltalán,5 gagyi alternatíva és annyi.

2014. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem már fagyott szarrá a kezemben lumia 820 csak facebooktól!

Valami hiba lehet az sp-dben.

2 androidos telefonom van ebből az egyik az sp kitkattal, nekem még nem fagyott le.

2014. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
alaplapos lehet , de valami okán fogva a ki*aszott telenor nem cseréli le és már 1 hónapja nincs a birtokomba ekközbe fordult meg a fejembe a wp-re való csere , amúgy nem a játékokról tettem fel kérdést , tisztába vagyok mind a 2 op rendszer előnyeiről , hátrányairól , azt kérdeztem melyik hardwere biztosabba jövőre nézve ... Nem az lrdekel kinek melyik a jó . NA de most melyik hardvere jobb a jövőre nézve ??
2014. máj. 15. 17:53
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az sp.

Abban erősebb Adreno 320 van.

2014. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!