Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook messenger használat...

A facebook messenger használata ingyenes?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem le a messengert telefonra és nekem azt írta a leírásban,hogy valami adatforgalmi díjas vagy köze van az adatforgalmi díjhoz..de ha wifivel használom akkor ingyenes nem? vagy ez mit jelent? hogy van? előre is köszi :)

2014. máj. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a szolgáltatód az internetért pénzt kér. De gondolom ez világos számodra is.
2014. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor nekem nem ingyenes a facebook messenger használata??
2014. máj. 15. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

huuh..hát eddig csak úgy 5 percet használhattam,gondolom az nem kerül sokba még:o

most már letöröltem az alkalmazást a telefonomról,remélem így akkor minden okés lesz?! (mármint h nem kell többet fizetni)

2014. máj. 15. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
wifivel használd, ne mobilnettel akkor ingyenes
2014. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tuti? még ha ezt az adatforgalmisat írta ki?


Amúgy köszi az eddigi válaszokat :)

2014. máj. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!