Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebook Messenger használat...

Sikesdi Bence kérdése:

A Facebook Messenger használata ingyenes?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ingyenesen letöltöm de ha lelépek wifiről és nem használom de be vagyok jelentkezve akkor is ingyenes marad vagy wifi nélkül is ingyenes?
2013. febr. 22. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nem ingyenes, azt általában addig nem is tudod használni míg nem fizetsz valakinek valamit valahova stb. Ha letöltötted és használod, vagy használtad, illetve használni fogod, akkor ingyenes. És ha arra akarsz kijukadni hogy 2 nap múlva fognak e kopogtatni az ajtón hogy na öcsi fizess mert bajok lesznek, akkor nem nem fog senki:D
2013. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ingyen lehet használni?
2013. febr. 22. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Ha már valami a tied nem kérhetnek érte pénzt, ha csak nincs leírva a szerződési cuccba amikor felrakod a progit:D De ilyen nem szokott lenni nyílván. Nem fognak meg hack-elni ip alapján és bemérni hogy hol vagy és nem fognak rátok küldeni 5 zsernyákot, hogy héé te paraszt fizessé az msn ért:D Nah jó kicsit túloztam, de érted azért:D
2013. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem
2013. febr. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!