Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fél éves, újonnan vásárolt...

Fél éves, újonnan vásárolt Sony XPERIA SP telefonom 4.3as Androiddal rosszalkodik. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Fél éves, újonnan vásárolt Sony XPERIA SP telefonom 4.3as Androiddal bosszantóan viselkedik. Pl. akadozik, lassan tölt, lefagy, újraindul. Valakinek vélemény?

2014. máj. 15. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nekem is, karácsonyra kaptam de már most szörnyű :/ remélem lesz valami javítás
2014. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bakman1971 válasza:

Szia,

én most vettem a napokban egy 3 hónapos készüléket. Szerintem 30-35 ezret meg ér,de ha a 4.3 android van rajta érdemes vissza rakni a 4.1 mert az új rendszer egy nagy kalap sz... kb. 2 napig bírtam vele,már azon gondolkodtam,hogy eladom egyszerűen használhatatlan volt.

itt van a leírás :

[link]

2014. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pár napja kijött egy újabb verzió a 4.3-ból...


Tedd azt fel rá.

2014. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem meg semmi baja
2014. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy asszem, de azért tedd már fel az új 4.3-as frissítést...


Ha az van rajta, nem szóltam semmit....

2014. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!