Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rosszalkodik a facebook...

Miért rosszalkodik a facebook sony ericcson k750i-n?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs olyan gomb,hogy megosztás,vagy nem tudok írni senkinek az üzenő falára,mert nincs gomb,amivel el tudnám küldeni... tippek?=/
2011. szept. 19. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám! Idegesít de próbálkozok vele még :)
2012. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Megoldottam ezt is, elég hülyén van megcsinálva de az a trükk hogy ha megírod a szöveget üziben vagy állapotodnak vagy valami akkor ugye rányomsz hogy ok, de nemtudod elküldeni mert nincs olyan gomb, nos valahol ott van az csak nem látszik, annyit kell tenni hogy megírod a szöveget, le okézod és addig mész jobbra a joystikkal amíg a bal alsó sarokban a szerkeszt helyett azt írja ki hogy kiválaszt, akkor kell megnyomni a bal felső gombot.

vagyis okézás után csak jobbra kell menni majdnem a legszélére és amikor a kiválasztás lesz a bal alsó sarokban akkor kell megnyomni a gombot és elküldi. bocsi xD megfogalmazás FAIL

2012. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: Már rájöttem én is, köszönöm! :D megy a pont. XDD
2012. febr. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!