Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitenétek egy Samsung...

Segitenétek egy Samsung galaxy S I9000 készülékbe?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy S I9000 készülékem, nem rég kaptam, csak az a baj vele hogy az ezelőtti tulaj valamit tett fel rá és megszakította és most nincs rajt semmi operációs rendszer és én probáltam androidot fel tenni de nem lehet mert nem akarja beismerni a memória kártyát, de a számitógép se ismeri be a telefont, pedig látja.

jó lenne ha segítenétek mert nekem nagyon fontos lenne.amúgy PC studióval használom,az elvileg látja az sd kártyát de ha rámegyek azt irja ki hogy helyezem be a lemezt a lemezmeghajtóba.nem értem.létszi segitsetek.


2014. máj. 16. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
néztem ezt már,csak az a baj hogy én már odinoztam is meg minden de mind hiába mert valamiért nem olvassa be a telefon az sd kártyát de még a sszámitógép sem. azért lenne valami olyan megoldás jó amivel feltudom ismertetni a kártyát..
2014. máj. 16. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
az az sd kártya szemét ha semmi nem ismeri fel
2014. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
más telefonba felismeri csak ebbe nem.
2014. máj. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!