Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 (Windows)...

Nokia Lumia 520 (Windows) vagy Sony XPeria E (Android)?

Figyelt kérdés

Melyik telefont érdemes megvenni, melyikkel jár jobban az ember? Olvastam teszteket, láttam videókat mindkét telefonról és mondanak róluk jót és rosszat is-ahogy az operációs rendszereikről is.

Elsősorban olyan válaszát várnám, aki valamelyiket vagy esetleg mind a kettőt használta.

Köszönöm.



2014. máj. 16. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp buszon ülök, és az előttem ülő egy Sonyt probál használni... csak hogy folyamatosan akadt, nem hozta be a menüben az ikonokat, ugyhogy inkább eltette. Ez bizony egy jól belakott Lumia 520-assal nem történik meg.
2014. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket sem anjánlom egyik rosszabb mint a másik.

Mind 2 low end készülék.

Kicsit költs rá többet és vegyél egy normális telefont.

2014. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy diák vagyok, nem tudok 60-70 ezret kiadni most egy telefonért. És a mostani Samsungom is kezd tönkremenni, lefagy miközben telefonálok stbstb-nem részletezem. Amire kell az facebook, net, 1-2 játék és telefonálás-sms.
2014. máj. 16. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor arra elég egy wp.

Hw szinten jobb is mint a kétfelsorolt készülék.

Egyébként megnézetném a samut előtte nehogy csak pénz kidobás legyen.

Hívás fogadás-küldés közben telefon nem szokott lefagyni.

Ha igen az már hardveres probléma.

2014. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most lesz 3 éves a Samsungom (galaxy mini)ráadásul a képernyője is tönkrement és már nincs rá garancia se :/ köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. máj. 16. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Lumia 520 egy nagyon jó kis készülék, ne hallgass a 39%-osra, minden Windows Phone-nal kapcsolatos kérdésnél csak szitkozódik, miközben halvány lila gőze sincs arról mi fán terem a WP.
2014. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!