Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefonra...

Aladár Benő kérdése:

Szerintetek melyik telefonra éri meg jobban várni? Időm az van és jelenleg pénznek sem vagyok híjján, de dönteni nem tudok. Samsung galaxy s5 LTE vagy iphone 6?

Figyelt kérdés

Jelenleg iphone 5 öm van,és nagyon megvagyok vele elégedve,de tesómnak hamarosan születésnapja lessz és neki eggy ilyen telefon az álma,így én odaadnám neki ezt magamnak meg vennék egy újat :)

Igazából iphoen elött folyamatosan androidot használtam és az ideg megölt tőle,így amikor váltottam IOS-ra valami feledülés volt nézni hogy hónapok után is kiváló.Viszont nagyon tetszik az új samsung ami kijött,és megvárnám az LTE-t belőle,kitudja abba még mi lessz jobb.Viszont a samsung is androidon fut és félek hogy nem-e belassulna az is egy idő után,igaz hogy egy erőmű a telefon,de akkoris.Amíg az iphone-ba biztos vagyok hogy jó lessz,viszont az eddig megtudtak alapján a 6 os külsőre annyira nem jön be... És azt sem tudjuk hogy az mit fog tudni.Szerintetek ha kijöttek meiket lenne érdemes megvenni?



2014. máj. 16. 14:42
 1/5 Saavedro ***** válasza:

"nem-e belassulna az is egy idő után,igaz hogy egy erőmű a telefon,de akkoris"


De, be fog lassulni. A gyártó remélhetőleg jól elbssza majd a frissítést, hogy te vegyél új telefont. Te fogod megszívni, nem ő. Hacsak nem alapból olyat fogsz ki, ami lassú. Lehet egy erőmű, ha ROM szar, annak annyi. De az iPhone-t sem ajánlom, hacsak nem sajnálod kétévente szervizbe hurcolni, hogy cseréljenek akksit. Viszont a programok nagyon jók rá szerintem, ismerősöm mutatott párat...hát...leesett az állam

2014. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik se, inkább Note 3.
2014. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és iphone 6 még nincs is!
2014. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt semmi baj az enyémmel,note 3 nem tetszik,azmár nekem túl nagy.Tudom hogy nincs még iphone 6,de s5 lte sincs még,ezért is írtam oda hogy "ha kijöttek".
2014. máj. 16. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután még nincs nagyon hivatalos infó a specifikációkról, ezért elég nehéz erre indokolt, értelmes választ adni. Ez most megint max egy értelmetlen android vs ios csatához vezet, de azzal megint nem vagy előbbre. Ha lesznek infók, akkor gondold át újra.
2014. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!