Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone3 mennyire jó telefon?

Az Iphone3 mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés
megapixel, milyen játékok mennek rajta és mennyire szaggat, mennyire hangos max hangerőn? 18ezer ft-ért használtam nem éri meg?

2014. máj. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen? Elment.

Ma? Egyáltalán nem jó.

Nem ér meg 18K-t. Kicsit gyűjts még és vegyél telefont.

2014. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát figyelj..:)szerintem iPhone-t használtan egyáltalán ne vegyél!főleg nem 3-mat:DDmondjuk még így is jobb,mint egy-két androidos "csoda".szerintem,ha ragaszkodsz az Apple-höz akkor vegyél 5S-t vagy várd meg a 6-ot.Ha inkább olcsóbb kategóriában keresgélsz (amit megértek,nem mindenki teheti meg,hogy 210000 magyar forintot adjon ki egy telefonra) akkor androidos telefonok közt keresgélj,hátha találsz valami jobbat.A sony ericsson telefonokat egyáltalán nem javaslom,szörnyű!Nekem 5S-em van és a 4S-hez képest a gyorsasága ég és föld.Pedig a 4S jóval fejlettebb kategória mint a 3.Remélem sikerült valamennyit segíteni,bocsi az összevisszaságért:)
2014. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát nem jó hogy azt irtad h a sony nem jó, mert én pont sony xperia-t szeretnék...

azért tettem fel ezt a kérdést, mert tesóm talált egyet..és mivel közeleg a szülinapom, olyat akart volna venni, csak előtte megkérdeztem a véleményeteket. De akkor tudom, h nem kérek már iphone 3-at :D még annyi kérdésem lenne az utolsóhoz, h szerinte mért nem jó a sony xperia :l

2014. máj. 18. 18:48
 4/4 anonim válasza:
2 sony ericsson xperia telefonom is volt:Daz első xperia mini pro a második xperia L.nekem nagyon sokszor lefagyott,ár-érték arányban nem túl jó telefon és valamikor az érintő képernyő sem jó.ezt mind két mobilnál tapasztaltam.és a kamera se túl jó,nagyon ritka ha sikerül velük jó fotót csinálni de ez mellékes.ha kérdésed van még írj:)
2014. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!