Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z1 (vagy Z1...

A Sony Xperia Z1 (vagy Z1 compact) telefon mennyire vízálló?

Figyelt kérdés

Például ha belerakom egy pohár vízbe, vagy ha tusolóban rámegy a víz akkor azt kibírja?

Igazából csak kíváncsiságból kérdezem.



2014. máj. 16. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kibírja, azért írták rá. Persze ha becsukod az ablakokat rajta.
2014. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de én nem kísérleteznék vele a helyedben.
2014. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doni1201 ***** válasza:
Kibírja, de csak tiszta édesvízben 1.5m mélységig 30 percig, de azért ezeket a határokat nem illik megközelíteni. A zuhany alatt vagy a kádban biztos nem lesz baja, meg a pohárban sem :)
2014. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Én az első nap "bedobtam" a vízzel tele kádba (úgy csináltam, mintha a feleségem meglökött volna). El is fehéredett, de a telefonnak természetesen semmi baja.


Ennek ellenére a közvetlen erős vízsugarat nem ajánlom, de amúgy bátran érheti víz (persze nem kell túlfeszíteni a húrt, ha lecsengett az érdekesség, nem kell nap mint nap eláztatni).

2014. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!