Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz jó az Android?

Mikor lesz jó az Android?

Figyelt kérdés

Vam egy Sony SP-m.

Rátettem a 4.3-at pc companionnal, mellesleg Tmobileos vagyok.

Szokás szerint csöppet szaggat, a játékok néha beszaggatnak, és pont elég ahoz hogy elrontsam a szintet például.


Ki fogják majd javítani a sony sp 4.3-at, és ha igen mikor lehet leszedni, már a 4.1-et nem akarom visszatenni.

tmobile nem tom mennyit számít

Lesz?



2014. máj. 16. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Már jó az android.

A jelly beantől 4.1 a projet buffer miatt nem kellene akadánsak lennie.

Néz meg egy nexus szériát azok jobbak mert refencia moddellek mint a winshit meg az ájfonya.

Az spn való szaggatást nem értem.

Nekem is ez van kitkattal csak fügettlenűl és nem akad.

Bizonyára javtani fogják, hogy mikor nem tudom.

Az viszont igaz, hogy a kittkatnak nagyobb a gépigénye a jelly beantől. De az sp hw szinten megfelel szval ez gyártó "ráncfervarrás" miatt van.

2014. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A jelly beantől 4.1 a projet buffer miatt nem kellene akadánsak lennie."


Project Butter a neve, és ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán sosincs akadás (hisz még WP-n és iOS-en is előfordul akadás), szóval még megérthető, ha néha-néha egy mikrolag becsúszik. A folyamatos akadozás az viszont már a Sony hibája lesz.


"winshit meg az ájfonya."


...újabb buta ember...


"Nekem is ez van kitkattal csak fügettlenűl és nem akad."


Egy custom romot ne hasonlítsunk össze a stock rommal, ez olyan, mintha a Win7-et hasonlítanád össze mondjuk a Debian-nal, annyi köztük a hasonlóság, hogy mindkettő gépen megy. Szóval attól, hogy az egyiken nincs probléma, még a másikon lehet, hisz közük sincs egymáshoz.


"Az viszont igaz, hogy a kittkatnak nagyobb a gépigénye a jelly beantől"


Ez kicsit sem igaz, nézz utána a Project Svelte-nek.


Egyébként valószínűleg majd kijavítják, de nem tudni mikor. Pont az a baj, amikor megjelenik egy frissítés nem-Nexus készülékre, hogy nem tudni mennyire sikerült jól a frissítés, nem-e fog belassulni meg ilyenek. Aztán meg nem tudni, hogy kijavítja-e ezt a gyártó, de mivel az SP nem egy alsókategóriás telefon, így valószínűleg a Sony nem fogja elhanyagolni, de legjobb esetben is heteket kell várni a frissítésre.

2014. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1- Nem mondtam hogy egyáltalán nem lesz a tripla pufferléstők akadás csak, hogy nem kellene.

2- Gyártói frissítésről beszélek nem főzött romokról. Nem lehet akkora különbség a szolgáltatók közötti romokban, hogy ennyire akadjon az egyiken a másikon meg nem. Miben különbözik mondjuk egy T-S sp rom márha van ilyen.

3- Igen nagyobb.

Mond te láttál már alsókategróiás 512MB-os telefonon kitattot?

Csak mert sok ilyen nem kap kiattkat frissítést.

Főzött belepiszkált romokkal rá lehet buherálni, de hogy az eredti szűz kiattkaton nem akad az nem igaz.

De van jónéhány ilyen félre sikerült kisérlet amit olvastam eddig.

Mobilarenán is többen megjegyezték, hogy a kitkattnak láthatóan nagyobb a gépigénye.

2014. máj. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá teszem hogy az olyan 512mb os ramos telefonokon a jelly bean teljesen jól ment.

Ezt most nem a multitaskra értem hanem az uira hogy kicsit sem akdat meg.

2014. máj. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindegy, köszönöm.

Akkor várom a T-Mobile-os javítást, nagyon megbántam hogy nem függetlent vettem.

2014. máj. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!