Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei ascend y330-ról?

Figyelt kérdés
most láttam 27 ezer ft-ért, függetlenül. Nekem az jött le hogy olcsóbb de processzora jobb az elődjénél (Y300). Van akinek van ilyen vagy látott már róla egy pár tesztet és azokon hogyan viselkedett?

2014. máj. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam róla.

De van egy y300 telefonom is és ha erősebb a hardvere és nincs jobb androidos telefon olyan árban akkor mindenféle képpen jó választás.


[link]


[link]


[link]


szval ettől még gyorsabb jobb is

2014. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na most tüzetesebben megnéztem az újjab kiadást és rosszabb a hátlapi kamerája, nincs előlapi kamera, nincs led vaku, meg még sorolhatnám. Nekem is y300 volt csak ellopták, de így inkább egy samsung galaxy s duos 2-ben gondolkodom 34e ft-ért vagy veszek egy másik y300-ast mert azzal meg voltam elégedve
2014. máj. 17. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor az újabb nem éri meg!

Mielőtt telefont veszel olvass el róla egy tesztet mobilarenán.

2014. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon gyenge ez a készülék, már bánom, hogy megvettem. Iszonyatosan lassú, állandó tisztítást, optimalizálást igényel, sokszor lefagy. Igaz 15 ezerért vettem, akciósan, de inkább pótoltam volna még 10-15 ezerrel és veszek egy normálisabbat, 1 GB RAM-mal. Na, mindegy már, beszerzek egy jobbat, ez meg tartalék lesz. Egyébként nagyon strapabíró, ugyanis állandó lefagyásai miatt már sokszor falhoz ill. földhöz csapkodtam és semmi baja. A következő telefonom is Huawei lesz, de biztos, hogy nem ez a típus.
2015. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem értem hogy mi bajotok van ezzel a telefonnal. Én, amikor választottam, max. 20 ezret akartam rászánni, és nagyon örülök hogy megtaláltam a y330-as mobilt. Azt írják, lassú, bár nekem max 1-szer fagyott le, azt írják, szar a kamerája, de mivel nem fotósnak tanulok, nem is kell annál jobb, így is nagyon szépek a képek, amiket csinál..meg én rohadtul untam kár azt az alap Android kinézetet, ennek a kinézeze sokkal jobban tetszik..nem azt mondom, hogy ha megteheted, ne vegyél egy P7-et 40-60 ezerért, de ha nem akarsz ennyit rááldozni, mindenképpen megéri ezt megvenni.

Szeretettel: Egy büszke Huawei Ascend y330 felhasználó srác ;)

2015. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stordy válasza:
Hello! Nekem is ilyen telóm van, csak egy gondom van vele, mégpedig az, hogy a fülhallgató csatlakozója nem jó, mert hiába teszem rá a fülhallgatót, mozog benne, pedig volt szervízbe, és ma kaptam vissza. Valahogy már megbántam hogy megvettem.
2015. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!