Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérnék egy kis segítséget...

Crafti kérdése:

Kérnék egy kis segítséget tanácsadás formában. Mostanában szeretnék venni 60. 000-75. 000ft ár között mobiltelefont. (vodafone-nál vásárlok) Melyiket vásároljam meg?

Figyelt kérdés
Néztem benchmark teszteket és ebben az ár kategóriában a Sony Experia SP tűnt a legjobbnak,aztán pedig századokkal utána a Samsung Galaxy SIII,aztán pedig a Iphone 4s.Maga a kérdés úgy szól hogy melyiket éri meg legjobban megvásárolni körülbelül egy olyan telefonra vágyom amit játékra is tudok használni úgy hogy ne akadozzon de gördülékeny legyen a menüben is és az interneten is.Esetleg alábbi telefon tulajdonosokat is szívesen meg hallgatok hogy a fent említett telefonról mi a véleményük.

2014. máj. 17. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Jól láttad a sony jobb.

Nekem van ilyenem is.

Szerintem jó telefon.

Játékok és szépen futkosnak rajta a frissítések pedig szépen sorban jönnek kifelé rá.

S3-ra olvastam itt sok embernek baja van vele.

Főleg a wpsnek a touchwiz miatt.

Az egy kezelő felület ui ami állítólag zabálja a ramot.

Ezt könnyen kilehet küszöbölni egy másik lanucherrel csak a begyöpösödött wp userek megragadtak annál a szintél, hogy egy ui-t bámuljnak csak és ennyit értenek hozzá.

Van egy S3 felhasználó ismerősöm ő még nem panaszkodott rá.

De az sp szerintem sokkal jobb telefon még így is.

A helyedben azt választanám.

2014. máj. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*játékok is szépen futnosnak…
2014. máj. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

benchmark szép meg jó de napi használatban nem ezen múlik hogy milyen a telefon

iphone-t vegyél ha jót akarsz

2014. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát Szerintem az S4 mini semmi képen nem éri meg.Én a benchmark tesztekért élek és halok,abban bízom.És a szerint ennyi pénzért lehet 100x jobb telefont venni mint egy s4 mini attól hogy 1,5Gb van benne még zabálni fogja a memóriát a telefon.Hát Iphone 4s-ben elég bizonytalan vagyok.Láttam videókat az előző kommentelönek valamiféle képen igaza van mivel az Iphone hardver terén nem annyira gyenge de strapát annál inkább bírja,de hallotam hogy sok baj van ezzel a telefonnal IOS-is elég instabbil és a Zeneküldés más fajta telefonoktól és az ITunes elégé meg nehezíti a felhasználó dolgot mivel én egy zenére nem akarok pénzt kiadni,és én a 8 gb verziót venném meg ami szerintem kevés úgy hogy örökre csak annyi lesz és a világ fejlődik jönnek frissítések és egyszer be telik.Nem tudom
2014. máj. 17. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél valami kinait. Antutun meg mindenféle teszteken hasítanak... :D
2014. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azt hogy instabil nem mondanám az iphone-ra, mert konkrétan sose fagy

és vannak progik amikkel kikerülhető az itunes, pl. itools, floola

de 8 giga tényleg nem sok

esetleg vegyél 16os vagy 32es változatot

2014. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SP-t vegyél sajnos it vannak nem túl okosak is ebben a kategóriában az a legjobb
2014. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na hát ez az, utolsó.

Akik ezt mondják csak egy gagyi csempés wpt használnak.

Ennyit értenek meg lepontoznak. :)

2014. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értelek #9/9 válaszoló.
2014. máj. 17. 14:56
 10/10 A kérdező kommentje:
előző válaszoló*
2014. máj. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!