Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen érintőképernyős...

Tóth V. kérdése:

Ti milyen érintőképernyős telefont ajánlanátok 30-35 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Samsung,Sony,Lg.Androidos.Nagy képernyős.Min.13x6 centis.Nagy képernyő.Előlapi kamera.Megbízható és gyors.Képet esetleg tudnátok linkelni?

Köszönöm.



2014. máj. 17. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elvárásaidnak megfelelő telefon nincs ebben az árkategóriában. Sem újonnan, sem használtan.
2014. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez? Alsókategróiás. De nem egy erőmű.

[link]


Használtan is lehet már jobb telefonokat találni ebben az árkategóriában.

2014. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
concorde smartphone elég jó
2014. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És 35-40?Nem szeretnék használtat venni,de "ismeretlen nevű"-t sem.Az Auchanban nézelődtem,és 30-ért már voltak a feltételeimnek megfelelőek,gyorsak,nagyok,első kamerásak,androidosak,stb.Még gondolkodtam a Samsung Galaxy Ace 3-on,ami igaz,hogy 46e,de elég jól néz ki,viszont én bizonytalan vagyok...Még nézelődök,de szeretnék,40 alatt maradni.Barátnőm is 35 ezerért vett egy Samsung Galaxy Fresh-t,jól is néz ki,nagy is,stb,valami hasonló kéne.
2014. máj. 17. 12:37
 5/10 b95 ***** válasza:
Az a „nagy képernyő” szám szerint mennyi?
2014. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Xperia m, xperia l, ace 3 lte
2014. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Xperia L, ezzel járnál a legjobban, de ez 45 körül van.
2014. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
azt mondják hogy a samsung galaxy s advance nagyon jó, nekem is ilyenem van, csak én kifogtam szerintem egy gyárihibásat, úgyhogy nekem nem nagy élmény, de sokan mondják, hogy nagyon jó! 42500 egy kicsit több a 40000-nél de nem túl sokkal, előlapi kamerás, gyors, 4-es kijelző, mint az Ace 3-nak.
2014. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
[link] szerintem az LG jobb, én ezt ajánlom leginkább.
2014. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,végülis egy Samsung Galaxy Core Plus-t vettem,és IMÁDOM.Megfelel az elvárásaimnak,nagy a képernyője,szép a formája,elöl-hátul kamera,Led lámpa,gyors,számomra hibátlan,és ezzel a rózsaszín tokkal (amit egyébként először nem akartam,de aztán mégis megvettük)eszméletlen jól néz ki,főleg,hogy maga a telefon fehér.:)Az még plusz pont,hogy a csomagolásban volt fülhallgató,így ezért nem kellett külön fizetnem.Ja,és eszméletlen jó képeket készít,az egyetlen negatívum,hogy nagyon gyorsan merül,bár ez lehet az én hibám,vagy rossz az aksi.:( De ezenkívül szerintem tökéletes.:) Bátran merem ajánlani.
2014. aug. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!