Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 ra van olyan...

Nokia lumia 520 ra van olyan steam amivel levelezni is tudok?

Figyelt kérdés
Már látam párat az áruházban de egyik sem volt jo vana melyikbe üzenetett se lehet írni

2014. máj. 17. 12:38
 1/7 b95 ***** válasza:
Hivatalos Steam app nincs WP-re.
2014. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MÉG [link] hivatalos vagy nem hivatalos, de hamarosan biztos lesz valamilyen formában.
2014. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 b95 ***** válasza:
Rögtön a cikk címének az első szava, hogy „unofficial”, vagyis nem hivatalos. :D :D :D
2014. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem hivatalos csa anyi hogy valaki küldene egy linket egy olyaról amit letudnék tölteni a telomra es csetelni is tudjak vele
2014. máj. 17. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, azért írtam hogy valamilyen formában, de lesz :) Instagram is először 6tag volt, Snapchat 6snap, Vine 6sec .. :D Rudy mindenre ad alternatívát, lehet hogy éppen erre is majd Ő fogja megoldani :)
2014. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
buheratelefon
2014. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6#

Ami azt illeti a wp az tényleg buhera. Köpni nyelni nem tud hack vagy felhasználó beavatkozás nélkül.

És most hiába jönnétek a rootjogokkal mert még sosem kell rootolni a telefonjaim azért hogy felrakjak egy warez külső programot, vagy hogy nekem kelljen szerkezgetni a telefon csengő hangját :O

Nem azért de ezt az összes buta fon tudja ami lejátszik mp3-mat de midit is lehet beállítani minden hű hó nélkül xD

De hát éljen a microsft <3! xD

2014. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!