Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace3 - Csak...

Samsung Galaxy Ace3 - Csak nekem ilyen rossz frissítés után?

Figyelt kérdés

(Elnézést a kifejezésekért.) Még márciusban frissítés jött a telefonomra. Én boldogan frissítettem, hogy "Jújha de jó már!" meg "Ezaz frissítés!" Ehelyett mit kaptam?

- Rámegyek a galéria ikonra, és új mappát hoz létre, amit nem tudok kitörölni. Már van (most jelenleg) 12 mappám...(pl. így nevezi el őket: Auto Backup, Új Mappa, Camera)

- Kikapcsolom, és ay óra váltoyik. Tehát mondjuk 14:51 van, és kikapcsolom...vissyakapcsolom, 7:23 van...Ezt mégis hogyan kérem szépen?

- 1 óra alatt 10% tölt...és olyan gyorsan merül, ha egész nap használom(WiFi-vel), és hazajövök (Kb. 14:00) akkor 21% van.

- Egy üzenetem jön (pl. Viber, Facebook, vagy SMS), úgy elkezd zörögni (rezegni) hogy lerezeg az asztalról...

- Amikro hívnak 10 másodpercet késik a csengőhang, és amint a csengőhang elindul, a rezgés leáll.

- Csak akkor kapcsolódik WiFi-re, ha bemegyek a Beállításokba -> WiFi -> és kapcsolódok a kívánt nethez. Az ismerőseim csak megnyomják a WiFi ikont, és már van is...nekem nem.

- Egy USB kábellel csatlakoztatom a számítógéphez, és egyszerűen nem tudja érzékelni a telefont.



Sok bajom van vele, tudom. Nektek is vannakilyen bajaitok a telefonnal, vagy csak nekem? Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm az értelmes, és gyors válaszaitokat.



2014. máj. 17. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Értelmes válasz:


Ilyen csak a Sony telóknál fordulhat elő...

2014. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de egy bp1985 nevű ürge majd jön és aszondja majd, hogy vidd vissza.

Én meg aszondom amit Ő szokott ilyenkor mondani a Sony esetében:


VEGYÉL TELEFONT

2014. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már a Sony telefonokat jobban szeretem...

Amúgy...újévkor kaptam a szüleimtől, nem hiszem, hogy megengednék nekem egy új telefont. Főleg, hogy nagyon drága volt ez is.

2014. máj. 17. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hard reset és meg van oldva.Ha nem akkor újra kell rakni az egész telót.De ált. egy hard resettől rendbe szoktak jönni.Ha van benne SD kártya azt is formázd le.
2014. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!