Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625-am van és...

Nokia Lumia 625-am van és játék közben tegnap úgy lefagyott hogy ki kelet vennem az aksit nem volt olyan nagy játék ez miért lehetett? Mert karácsonyra kaptam szerintem nem kéne lefagyni de esetleg lehet baja a telómmnak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy látom még stabilitásban sem jobb bármrely rendszertől a wp.

Kérdező vegyél inkább telefont ne windowspohonet.

2014. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne hallgass az elsőre, állítólag a WP jobb a fosdroidnál is. Hard reset nem oldotta meg a problémát? Ha van FB-d, akkor ajánlom, hogy lépj be a Magyar Windows Phone Közösség csoportba, ott bármikor segítenek.
2014. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

b+


a hard reset az androidon is megold mindent...

2014. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1, ha nem tetszik a WP, és még segíteni sem tudsz, akkor minek kísértesz minden WP-vel kapcsolatos kérdésnél? Már többször bebizonyosodott határtalan tudatlanságod, nem kell mindenhol ezt megmutatnod. Inkább segítsd laggdroidos sorstársaidon!


Egy rosszul megírt alkalmazás vagy játék a világ legstabilabb gépét is képes megakasztani vagy lefagyasztani, de sok minden közrejátszhatott a dologban. Gondolom karácsony óta ez az első lefagyós élményed, a játékon kívül még nem történt ilyen... ha ez a jelenség más helyen is előfordul, nem csak játéknál, akkor érdemes komolyabban foglalkozni vele, egyébként meg tuti, hogy a játékkal van a gond.

2014. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


korábban írtam...


a fosdroidnál is ugyanez van: xarul megírt app. És van belőlük bőven...


Én pl. a sony L telómat egyszer láttam lefagyni:

mertem frissíteni, pontosabban frissítette magát az egyik gyárilag rajta lévő app a facebook...


Úgy, hogy sose használtam, csak ugye fut a háttérben, ha kell, ha nem...


Másnap kijött az új verziója...


Azóta gond egy szál se.


Ui:


Ahogy én látom a wp és a "lagg"droid között alapból semmi különbség nincs, max a rá megírt appok fejlesztői között...


De mindkét csoport fejlesztői emberek ugyebár, akik néha hibázhatnak... Akár wp akár "fos"droid esetén.

2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat de azért még írjatok nyugodtan más játéknál nem fagyot jah és azt a játékot töröljem amin lefagyott a telefonom vagy játszhatok még attól vele?

Egyébként a wp van a jövő azért is mert már laptopra,számitógépre kijött a windows 8.1.

2014. máj. 17. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg várd meg a frissítést hozzá.


Kizárt, hogy wp-n fagyás legyen az alaprendszeren. Tényleg nincs, ahogy a fos+lagdroidon sincs manapság.


Elég hozzá, ahogy írtam egy rosszul megírt alkalmazás vagy játék...


Ez a kérdés pont jó bizonyíték erre..


Ui:A windows 8 vagy a 8.1 is tökéletes pc-n, ott sincs fagyás sose... Persze csak töltsél már le valami xarul megírt, kókány appot...

2014. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat igen alaprendszerem nem fagy le mert egyébként laptommon win 8.1 és magszimálisan megvagyok velel elégedve :)
2014. máj. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!