Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire rossz lenne a...

Tényleg ennyire rossz lenne a Nokia lumia 520-as okostelefon?

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnek androidos okostelefonja van,nekem Windows rendszerű Nokia lumia 520. Ha valami segítséget akarok kérni a barátaimtól,hogy állítsd már be ezt meg azt nekem akkor mind azzal jön,hogy nem értek hozzá nekem androidos van ahhoz értek. Mindenkinek androidos van es azt mondják azért mert az androidos jobb. Azt is mondták,hogy add el gyorsan azt a Nokia lumia 520-ast és vegyél egy androidosat. Azt is mondták,hogy ráadásul a Nokia 520 a leg sz@...rabb okostelefon. Ti mit szóltok ehhez? Tényleg ennyire rossz telefon? Am.ezt a kérdést is a telómról tettem fel:)

2014. máj. 17. 15:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pénzért teljesen jó.Az alsókategória "királya" úgymond.Hasonló áron használható Androidosat nem tudnál venni.Tény,hogy az Androidba sokkal több a lehetőség,szélesebb körben lehet használni de ha nincs minimum 45-50 ezred telóra akkor egy Lumia 520 is megteszi.
2014. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 b95 ***** válasza:
69%

Szerintem az Androidhoz sem értenek, csak épp azt használják, mert az menőbb, mint a WP...

Az egyik jegjobb ár/érték arányú okostelefon jelenleg az 520, ráadásul magasan veri az összes vele egy árú droidot, akkor miért vagy hogyan lenne a legszarabb?


Mi az amit nem tudsz beállítani?

2014. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
55%

Ez hatalmas bulshit. Egyáltalán nem rossz, sőt! Kategóriájában a legjobb ár/érték arányú, csak sokan még az első generációs, akkor még valóban keveset tudó Windows Phone-okkal azonosítják a mostaniakat is, pedig a kinézeten kívül teljesen más, sokkal jobb, sőt! 8.1-es frissítéssel igazi vetélytársa a másik két nagy operációs rendszernek. Legtöbbször azok mondanak ilyen véleményt, akiknek nincs személyes tapasztalatuk, csak látták, kipróbálták, nem olyan, mint amit megszoktak, nem nyitottak, és kész. Sajnos az emberi butaság, korlátoltság és felszínesség egyre népszerűbb, főként hazánkban...


Miért, te hogy érzed?

2014. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

Ismerőseid nem használtak még WP-t valószínűleg :)

Nekem is Lumia 520am van, sokkal jobban tetszik mint az előző androidos telefonom. A legjobb ár/érték arányú készülék. Nehogy eladd! :)

2014. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
22%

Na kezdjük.

Igen ennyire rossz.

Volt 520-am.

Hiányok: Előlapi kamera,vaku,állapot jelző led,gomb ledek,EQ

Hibák: Windows Pohne.512 MB ram

A ram és a multiask optimalizáció miatt alig van benne háttérben futó app.

Rossz hangzás fülessel a nokia miatt.

Ennyire lesajnált alsókategóriás telefont még nem láttam. Ezeken spóroltak…

2014. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
#5 ös válaszoló mindenhol szidja a Lumiákat és a WPt, ne hallgass rá! Nem biztos hogy volt Neki Lumiája..
2014. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
13%

Ez csak tényközlés, mindenki aki ért hozzá egy kicsit és nem szofver vak az tudja.

Ilyen hibákkal nem mondaná senki hogy jó telefon ezen nincs mit vitázni.

2014. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, konyítok valamennyit a témához, és kicsit sem vagyok szoftvervak.
2014. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
15%

Tényleg?

Akkor nem mondanád hogy olyan jó telefon.

2014. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
78%
De mondom, mert ezt használom nap mint nap, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2014. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!