Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Sony Xperia SP-t...

Kaptam egy Sony Xperia SP-t és 4.3-as android van rajta olvastam hogy ez szarul sikerült meg minden. Legelőszőr bekapcsoltam a telefont és az alap videó is akadozott néha meg kiírja h az alkalmazás leállt. Szerintetek ez az op. Rendszer miatt van?

Figyelt kérdés
Most kaptam tegnap azóta már vagy 5x volt h ez az alkalmazás leállt csodálkoztam hogy az alap videó akadozott egy ilyen árértékű telefonon.

2014. máj. 17. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen nincs 4.3-mal pedig jellybeanről frissítettem.
2014. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem csinál ilyeneket csak tegnap csinálta mostam jó.
2014. máj. 17. 18:12
 3/4 anonim válasza:
Sony Update Service-el vagy PC Companion-nel telepítsd, és ne a telefon automatikus telepítőjével. Ha megvan, akkor nyomj egy hard resetet (hátlap le, OFF gomb benyom vmi hegyes eszközzel). Nekem megjavult (bár 4.1.2 stabilabb volt, így is néha beakad, bár csak akkor vettem észre ha bekapcsolom a wifit, és letölti az emaileket, üzeneteket, ill ha play áruházban telepítek vmit)
2014. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi am nekem alapból 4.3-as van
2014. máj. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!