Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Névjegyzék átmásolása Nokia...

Névjegyzék átmásolása Nokia 6300 telefonról Samsung Galaxy S3 minire, de hogyan?

Figyelt kérdés
A neten olvastam valamit, hogy bluetooth-on keresztül lehet. a két készüléket párosítottam, de a Nokián nem találok olyant, hogy névjegyzék áthelyezése, csak névjegyek másolása sim-ről telefonra és fordítva. Sokkal több névjegy van, mint ami Sim kártyára ráfér. Valaki elmagyarázná részletesen. Nagyon hálás lennék.

2014. máj. 17. 18:34
 1/1 crossbull válasza:
Nekem egy NokiaC2 készülékkel gyűlt meg a bajom. telefonról simre egyrészt egyszerre csak 170 névjegy mehet, és az is "megbutul". bt-n keresztül átvinni másik készülékre pedig csak akkor lehet, ha azt mindkét készülék támogatja. Én ugyancsak s3minire próbáltam, sajnos nem ment. Próbálkozom még néhány dologgal, de hálás lennék én is egy segítő válaszért.
2014. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!