Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra hogyan lehet alkalma...

IPhone-ra hogyan lehet alkalmazásokat letölteni?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok hogy ilyen "hülye" kérdést teszek fel, de most fogok kapni egy iPhone-t és eddig csak androidos telefonom volt, szóval egyáltalán nem értek hozzá. Ahhoz volt ugye Google Play, ahonnan le tudtam tölteni dolgokat. iPhone-hoz is lesz valami ilyesmi, vagy oda hogyan lehet letölteni az alkalmazásokat?
2014. máj. 17. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesz hozzá!:) Úgy hívják App Store.
2014. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azon is ugyanúgy vannak ingyenesen letölthető alkalmazások, vagy ott mind fizetős?
2014. máj. 17. 20:49
 3/9 anonim válasza:
Azon is vannak ingyen. :) Kb ugyanolyan mint a Play Áruház, van fizetős és ingyenes része is. :)
2014. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanúgy, mint az androidos telefonon elárulok neked egy titkot nem tudom mások, hogy vannak vele, de én nem szoktam játékokat/alkalmazásokat letölteni a play áruházból mindig beírom a kereset játék/app címét a google keresőbe és után mellé írom a fájl típust például: Angry Birds.apk az iPhone esetében ipa-t kell mellé írni például: Angry Birds.ipa ez mindig bejön és, ha jól tudsz keresni bármelyik fizetős app letölthető ingyen..:D
2014. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
..és így terjednek a telefonos vírusok.
2014. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
#6 a play áruházban is vannak szép számmal vírusos appok amikor letöltők valamit az internetről mindig megnézem, hogy vírusos-e vagy sem, de eddig még nem találkoztam eggyel sem megbízható oldalakról kell letölteni azokat és nem lesznek rajta vírusok bár vannak olyan appok, melyek alapból vírusosak. :D
2014. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 5 Azt elfelejtetted, hogy az iOSen alapból nem lehet külső forrásból származó alkalmazásokat telepíteni, droidra sem ajánlott ellenőrizetlen forrásból származó alkalmazást telepíteni
2014. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

#8 Igen ezt valóban elfelejtettem az iPhone-ra valóban nem lehet külső forrásból származó

alkalmazásokat telepíteni viszont, ha jól tudom van erre is valamilyen hack ezért is jobb a droid azt éjjel-nappal lehet buzerálni ellentétben iPhone-val, de majd erre magad is rájössz. :)

2014. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!