Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni Sony Xperia Z vagy Nokia lumia 925?Tudom hogy azt lessz hogy "amelyik neked jobban tetszik" vagy "ez attól függ hogy mire akarod használni és mi számít" stb.. De véleményeteket kérem hogy melyik tud többet és melyik a legpraktikusabb!Köszönöm
2014. máj. 17. 23:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

száraz specifikációk szerinti összehasonlításban mindenben erősebb a Z

hardveri fölényét viszont keresztbe lenyeli az android rendszer,de kijelzőben kamerában,akkuban is jobb

személyszerint a 925 kinézetétől hányni tudnék wp fan létemre, ugyh most szégyenszemre a Z mellett tenném le a voksomat..


ha viszont fontos számodra a laggmentes felület és a fagyásmentes gondtalan mindennapok és a stabil rendszer amit akár évekig is használhatsz akkor szívfájdalom nélkül a 925-öt ajánlom..


az xperiák amugy sem nagyon erősítik a stabil telók táborát az utsó frissítések óta...

2014. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%

Fogják javítnai.

Természetesen a Z.

Persze csak akkor ha NEM olyan rendszer kell aminek a csengő hangját szerkezgetni akarod és ha valamit ingyensíteni akarsz rendszert hackalgetni és egy gagyi uit nézni mindig.

Funkcionálisan is töbet nyújt már maga csak az android redszer is.

Mert ahogy látod ezeket nem lehet vagy neked kell megcsinálni amit már a 10éves telefonok is röhögve megcsinálják maguknak. De a wp az ilyen.

2014. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Teszteltem tavaly nyáron egy Lumia 925-öst, nagyon elegáns, letisztult és minőségi készülék, nagyon rendben volt. Nemrégiben egy Z-hez is volt szerencsém, és ami egyből szemet szúrt, az a borzalmas TFT kijelző... én IPS-hez és AMOLED-hez vagyok szokva, és ezek után nagyon fakó és gagyi hatást keltő volt. Külsőleg az is tetszik, de az Androdidot már kevésbé szívlelem.


Tehát összegezve: kamerában és kijelzőben mindenképp jobbnak tartom a Lumia 925-öt, fogadni mernék, hogy hivatalos szoftveres támogatottsága is jobb lesz a Z-nél a későbbiekben, és a 8.1-es frissítéssel közel azonos lesz funkcionalitás terén a kettő, viszont a WP alkalmazáskínálata kisebb, ami inkább a kevésbé fontos vagy használt appokat érinti, átlagfelhasználó mindent megtalál magának. Én a gondtalan mindennapokra Lumia 925-öt vennék.


Még valami: előző hozzászóló egy hét Lumia 520 használat után osztja minden Windows Phone-nal kapcsolatos kérdésnél az észt, mintha nagy rálátása lenne annak tudására, és nagy erőszeretettel hangoztatja baromságait, köztük ezt a csengőhangosat is.

2014. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
Az az egy hét és amit ittolvassok bőven elég volt arra, hogy kijelentsem hogy a wp az androidhoz képest egy rakás sz@r.
2014. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Csakis a Z. Nehogy azt hidd, hogy hiába "csak" 4 magos 1.5 GhZ-es proci van benne, azzal szaggatni fog! Tévedés. Most is Z-ről írok, rengeteg nagy játékot elbír, a kamerája nagyon jó (többször is hívattam elő fotókat, amiket ezzel csináltam és szép lett), kicsit hamar merül az akksija ha sokat nyomogatod, de a windows soha sem lesz olyan, mint az android!!!!!
2014. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"a windows soha nem lesz olyan mint az android"

Ezt tiszta szívemből remélem

Nem szeretném ha elkezdene laggolni a lumiám :P

2014. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

6#

Látszik, hogy régen illetve csak félre sikerült készülék gyártói rom-mal érintkeztél még csak életedben.

2014. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nokiát semmiképp ne vegyél.(kivéve ha egy életre meg szeretnéd utálni az okostelókat meg percenként földhöz b. szni)De amúgy is a Z fényévekkel jobb,praktikusságot,sebességet,tudást tekintve is nagyon nagyon lehagyja a Nyokiát.
2014. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Dehogy hagyja le.... ti tényleg csak képről láttatok WP-t. Lehet, hogy nincs annyi haszontalan funkció mint Androidban, de amit tud, azt legalább megbízhatóan gyorsan akadás nélkül (és ez igaz a 512MB RAM-os készülékekre is, akkor szerintetek 1GB RAM-mal majd nem, mi?!) ... azért, mert elvből elutasítjátok, nem kellene téves infókat itt hangoztatni!
2014. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!A megoszló vélemények ellenére Lumia 925 lett :D Nagyon tetszik és köszönöm mindenkinek :)
2014. máj. 18. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!