Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace 3-ra (GT-S7275R)...

Galaxy Ace 3-ra (GT-S7275R) van stabil CyanogenMod?

Figyelt kérdés
Csak arra az esetre, ha a Samsung nagyon nem akarná javítani a rendszerhibákat. Két apróság (elmegy a térerő a telefon bekacsolásakor, van, hogy nem kapcsolódik elsőre a WiFi-hez), de felkészülök arra az esetre, ha mégse lenne javítva. Még új a teló és garanciális, tehát van olyan módszer, amivel custom romolás után vissza tudom állítani a telefont gyári állapotba, úgy, hogy ne bukjak le a szervízben?
2014. máj. 18. 07:44
 1/3 anonim válasza:
Stabil cm ről még nem tudok ace 3hoz. De az eredeti rom ot itt tudod visszatenni (ugytudom azzal garanciális) [link]
2014. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt van ma találtam ha elolvasod akkor látod hogy még van egy két hiba de sztem hamar kijavítják és akkor jó lesz soha ne hagyjon el a remény ha tudok ujjat megírom mert nekem is ilyen telóm van és szívesen rátenném a cica módótXD Na itt a link: [link]
2014. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyik hiba a kamera, azt a Google Kamera alkalmazásával lehet orvosolni. Az NFC azért nem megy, mert az android alapból nem támogatja. (Legalábbis valaki valahol ezt írta, én úgy tudom, hogy valamelyik Jelly Bean újítása az Android Beam volt, ami ugye NFC-s funkció.) Tehát, amennyire lehet, működik a ROM. Egyébként már úgy döntöttem, hogy adok a Samsungnak még 8 hónapot (akkor lesz a telóm 1 éves), ha addig nem jön frissítés, akkor azután se fog, mivel maga a telefon akkor lesz 1,5 éves, és majd akkor. Nem annyira bosszantóak ezek a hibák, kibírom addig...
2014. aug. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!