Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok tableten (beex s4) a

SD kártyáról menteni TF

kártyára?

a tabletnek a belső memóriája ugyebár 8gb

abból 6gb sd kártya és 1gb belső táróló 1gb-

ot a rendszer felhasznál. na én tettem bele

egy 16gb-os kártyát a videók,zenék már

rajta vannak de pl a játékokat nem tudom

rá tenni és kezd el fogyni a hely...mégis

hogyan csináljam hogy a tabletról át tegyem

a memória (TF) kártyára a dolgokat?



2014. máj. 18. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Még mindig nem egyszerű dolog az, amit szeretnél, újabb telefonokon, tableteken, ill. hogy pontosabban fogalmazzak olyan újabb telefonokon, tableteken, amiket nem valami sufniban dobtak össze betanított munkások, azoknál ez eleve megoldott, telepítésnél választható, hogy hová telepítse, de az "alap android" nem támogatja a külső SD kártyára való telepítést, épp ezért nem elérhető ez a lehetőség a te tableteden sem, de ettől függetlenül nem lehetetlen. Először is root jog kell hozzá, azaz rootolnod kell a tabletet, majd telepíteni az ehhez elengedhetetlen applikációt (super su). Ha ez megvan, a playen vannak erre a feladatra íródott applikációk pl. move2 SD (root) vagy link2 SD stb. Ezek valamelyikét telepíted.

A root az, ami a te esetedben nem tudom, hogy megoldható-e, ennek utána kell nézni, fontos tudnod, hogy nem veszélytelen mutatvány, továbbá Magyarországon rendszerint garancia vesztéssel jár, ha rootolt tabletet küldenél vissza a szervizbe. Magyarán ha mindezektől tartasz, elégedj meg azzal a 6GB-al, s legközelebb legyen szempont az, hogy tudsz külső SD-re telepíteni és vagy a belső SD mérete legyen minél nagyobb!

2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!