Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SL (LT26ii)...

Sony Xperia SL (LT26ii) telefonom nem kapcsol be. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pár napja beleejtettem a vízbe a telót. 20 percig állt benne, mire észrevettem, de azon kívül hogy a hangszóró beázott, semmi baja nem lett. Rá három napra, a hangszórót ki akartam takarítani, ezért szétszedtem, de teljesen, mert a sáros részeket letörölgettem fültisztítóval. Most pedig be se kapcsol. Miután kiszáradt, töltőre raktam, és világít a ledje, hogy tölti, de csak ennyit csinál. Mi lehet a baj?

2014. máj. 18. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem nyilvánvaló? Az a baj hogy 20 percig ázott és tönkre ment. Még fél perc is betehetett volna neki,nem hogy 20.
2014. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor miért ment minden tökéletesen 3 napig? És miért csak a szétszedés után nem kapcsolt be?
2014. máj. 19. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szar vegyél inkább iPhone t az tuti jobb lesz és aszt a szart meg dobd el a francba

De ha bedobod a vízbe akkor nem való neked még telefon

2014. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem beledobtam, hanem beleejtettem, van különbség.. És sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy vegyek másikat, ezt meg kidobjam. Iphonet meg főleg nem. Arra számítottam értelmes válaszokat kapok, úgy látszik nem jött be.
2014. máj. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!