Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony U 4.4.2 android telepítés?

Sony U 4.4.2 android telepítés?

Figyelt kérdés
Most veszek egy Sony U-t és 2.3.7 android fut rajta.. Rá akarom rakni a 4.4.2 androidot de amilyen rom ot találtam az fizetős! Amúgy cyanogen mod 11-es volt... tud valaki ingyenest és le írni egy linket hogy hogyan telepítsem? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. máj. 18. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik rom se fizetős, csak te nem értesz hozzá egyáltalán. Javaslom ne nyúlj hozzá ha jót akarsz.
2014. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az android rendszer ingyenes. Ha nem kapsz hivatalos frissítést a gyártótól tényleg ne piszkáld.

Vegyél olyan telefont amin már alapból az van vagy csináltak rá frissítést.

2014. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
erre nincs frissités és értk hozzá alkatel ot 990 re is már raktam rá 4.0 os androidot de ahol en neztem ott fizetni kellett a rom ert hogy le tölthessem... csak arra kerlek titeket hogy ha tudtok akkir linkeljetek nekem zip filet amihez google telepito is van.... onnan már megoldom köszönom.. es lehetoleg cm 11 es legyen mer azon van magyar nyelv
2014. máj. 18. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
nem akarok kötekedni, de nem úgy nézel ki mint aki ért hozzá. de googleba beírod hogy Xperia U cyanogenmod11 xda és voálá..:D
2014. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pont úgy írsz mint akinek fingja sincs hozzá. Bootloadert kell nyitnod, cwm recoveryt telepíteni aztán mehet a room.
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar meg van de kossz.... ;)
2014. máj. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!