Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltő kártyásnak lehet...

Feltöltő kártyásnak lehet internetje? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy jelenleg feltöltőkártyás vagyok a T-mobilnál és szeretnék mobilinternetet a telefonra. A kérdésem pedig az lenne, hogy feltöltőkártyásnak is lehet internet rajta? Havonta kell fizetni, vagy hogy vonják le az összeget? Van olcsóbb csomag is hozzá esetleg? Előre is köszönöm!

2014. máj. 18. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Amit rátöltesz, abból vonják.
2014. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A T weblapon mindent megtalálsz.
2014. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem pl úgy van hogy 890 ft 150 megás net. Feltöltésből veszi le mindig. De 3 hónap után arra figyeltem fel hogy sokkal többet le vesz. Úgy hogy személyesen menj be hozzájuk és fixáld le hogy mennyit kell fizetned. Én azóta át mentem arra hogy csak a netet fizetem havonta így nincs plusz költségem.
2014. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Eddig a Domino Net díjcsomagokat váltogattam, mindig valamelyik akciós volt. Ez megszűnt, helyette a legjobb manapság a Surf díjcsomag. 890 Ft/hónap, 150MB adatforgalom. Vigyázni kell el ne fogyjon, mert utána a Domino NapiNet veszi át a helyét, 195 Ft/nap és csak 10MB. A NapiNetet (elméletben!) leválthatod másik díjcsomagra, ezáltal kibővítheted a 150MB-os adatforgalmat. Jelen pillanatban +190Ft-ért kaphatsz még 500MB adatforgalamt. Azért csak elméletben, mert nekem már megint csak az eredeti, 1790Ft-os áron engedné aktiválni. A fene sem igazodik el rajtuk, pedig múltkor vagy 10 percig beszéltem ezekről az ügyfélszolgálattal telefonon. Régen egyértelmű volt.
2014. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet akkor nekem is ezért vesz le többet, de bent azt mondták ha elfogy a 150 mega akkor kikapcsol és nem enged tovább netezni. Szemét banda
2014. máj. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!