Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace telon...

Samsung galaxy ace telon miért nem mutatja bármely regisztrácionál az ellenörzö képeket?

Figyelt kérdés
Más oldalakon sem látok képet,most pl freemail regisztrácio emiatt fujva ! :(

2014. máj. 18. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Válts másik böngészőre.
2014. máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Operát használok

Mit ajánlasz?

2014. máj. 19. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom leírni mindent mert annyi van, ez android nem windowspohne, hogy van az ie meg az ie motoros uc és annyi… :)

De híresebbek.

Ucbroswer,sima opera,dophlin.

De beírod google playbe hogy böngésző akkor a számtalan lehetőségből biztosan találsz! :)

2014. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sikerült enélkül is gmailre regiznem,azért lecserélem!

Amugy ismered azt a.progit higy reenger? :)

Ingyen hivni lehet,SIP problémám akadt..:(

403 forbidden hibaüzi...

Segits légyszi ha tudsz,mert én nemigen konyitok hozzá..:/

2014. máj. 19. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem.

Olyan mint a skype,viber? :D

Vagy úgy ingyenes, hogy teljesen ingyen kredit és kapcsolás díjak nélkül lehet vele mobil és vezetékes számot hívni? :D Akkor érdekelne…:]

A problémáddal keresd fel a fejlesztődet vagy jelezd a playben a hibát és olvassgasd a programhoz ír hszeket, hátha volt másnak is ilyen problémája és sikerült megoldania! :)

2014. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*fejlesztőjét
2014. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már probáltam,nem reagálnak :S

Amugy ez a progi a reenger,VOIP alapu,play áruházon megtalálod ,napi 3 ingyen hivás plusz olcsobb tarifa...:)

2014. máj. 19. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!