Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megeri elcserelni...

Szerintetek megeri elcserelni sony xperia z t iphone 5 osre? (sima)

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 14:16
 1/10 anonim válasza:
0%
Ez attól függ, hogy melyik rendszert szereted jobban. Android vagy iOS. Én azt javaslom maradj a Sonynál, mert az Android sokkal jobb, mint az iOS. Elsőként az Androidosokra gondolnak a játékok készítésében nagy részben.
2014. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:

Egy Z után állatira megkötve éreznéd magad az almással. Feltéve, hogy egyáltalán ki tudsz használni egy okostelefont. Mert csak fészbúkolásra bármi jó.


Ha egy Z-t igazán széles körben használsz, az iphone gyorsan az agyadra fog menni, ezt sem tudsz vele csinálni, azt sem....


Érdekes kérdés lehet, egyáltalán mi motivál a cserére. Mert ha a trendiskedés, akkor iszonyatos nagy hiba elcserélni.

És elgondolkodhatnál, hogy a másiknak ez miért lenne jó. Talán mert egy Z sokkal jobban és többre használható. :)

2014. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak gondolkoztam rajta nem akarja senki se elcserelni velem...jobban tetszik,a rendszer is meg maga a telefon..csak megerne e..mivel tud tobbet az xperia z?
2014. máj. 19. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb kijelző, jobb kamera.
2014. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha találsz olyan dilist aki elcserélné az iphone-t egy xperia-ra akkor ügyes vagy és ne gyorsan cseréld el
2014. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Elsőként az Android-osokra gondolnak a fejlesztők."

Kár, hogy az appek nagy része jóval előbb megjelenik iPhone-ra. Nem is beszélve az iPhone only alkalmazásokról.

Kérdező ezt neked kell eldöntened. Mindneki mást fog mondani. Pl.: én azt mondom, hogy cseréld, mert nagyon meguntam anno az Android hülyeségeit, hogy RAM-ot ürítgessek, újrainditsam ha belassul, nem is beszélve a temérdek "XY szolgáltatás leállt" üzenetről. Túl sok törődést igényel szerintem a legtöbb Android-os eszköz, és ha már egy valag pénzt kiadok akkor működjön már rendesen. Egyedül azért nem szerettem az iPhone-t régen mert túl nagy hype volt körülötte. De mostmár egyes Android-os készülékeket se kell félteni, hogy nem ismerné valaki, hála az orrba szájba reklámozásnak. Örülök, hogy anno váltottam iPhone-ra, több éve semmi gondom a 4S-emmel.

De mint mondtam, ez én vagyok, neked kell eldöntened! Próbáldj ki egy iPhone 5-t, és meglátod.

2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy iPhoent és 2 nap múlva rá se tudsz amdj nézni.
2014. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

A sok almamániákus lepontozóknak csak egy példa az ezerből.


Küldj át egy iphone-ról egy iphone-ra egy mp3-at.

Nem megy drót nélkül? Akkor otg-n. Ja, úgysem megy? Ja, jailbreak kell?

:)

Hát igen bizony van sok "apróság", ami egy androidnál alaptudás, iphone-nál meg vagy nem lehet egyáltalán, vagy ugyanúgy fel kell törni, mint ahogy az almások által köpködött root meg bootloader nyitás meg satöbbi.

Szóval nem kellene fanatikusan erőltetni az android vs IOS vitát. Ki mire használ egy telót, aszerint vagy ez, vagy az jó neki.

2014. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

iphone-ról iphone-ra (vagy bármire) file küldés: airdrop

https://www.youtube.com/watch?v=VWD75_2YfbI


ha legalább egy csepp fogalmad lenne az iphone-ról te szerencsétlen

2014. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az szerencsétlen aki használt már iPhone-t. Sajnálom őket.
2014. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!