Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell zenét tenni iPadre?

Hogy kell zenét tenni iPadre?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg életem első Apple termékét.Hogy kell zenét tenni rá?Samsung telefonról lehet rá tenni?Muszáj gép hozzá?Annyit tudok,hogy az iTuneshez köze van. :D
2014. máj. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, gép kell hozzá, arra kell telepíteni az iTunes-t. Ebbe beimportálod a zenéidet (sima mp3-akat is megeszi), aztán fel tudod tenni az iPad-re.
2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2014. máj. 19. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam itunes-t videók és zenék importálására. Az app store-ban keresd meg az iVideo-t és ami valaha a youtube-on fent volt/van, pár másodperc alatt le lehet tölteni. Ezeket át lehet helyezni a fotók alkalmazásba vagy konvertálni mp3-ba. Nagyon profi cucc.
2014. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. máj. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!