Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy IP58-as telóm és...

Ha van egy IP58-as telóm és fürdök vele lb.20 percet akkor mennyit kell várnom hogy újból fürödhessek vele?

Figyelt kérdés
Azért kérdem , mert van 1 sony xperia z1 compactom és vizben akkarok fotózni.

2014. máj. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyit szeretnél.
2014. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, kedves kérdező, hog mi a véleményed, tapasztalataid a telefonról? Èn is ezt a telefont nézegetem, de nem tudom hogy tébyleg olyan jó amilyennek mondják...

Kipróbáltad már a fényképezőt vakuval?

Van benne "dupla kopp a képernyőre" felkeltés?

2014. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sokat használtam még ,mert csak 2 napja jött meg de szerintem nagyon jó csak egy kicsit nagy a pereme.A hardver tökéletes számomra.A kamera vakúval nagyon jó a többi telóhoz képest de ez sem váltja meg a világot.A dupla koppot még nem próbáltam de itt minek is ez, ez a phablettnél jó mert ott nehéz megnyomni bekapcsoló gombot de itt nagyon egyszerű.Számomra tőkéletes
2014. máj. 20. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszike ;)
2014. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!