Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia l Mennyire jó...

Sony xperia l Mennyire jó telefon? Viszi a GTA San andreas meg ilyesmi jellegű játékokat?

Figyelt kérdés

Tehát nekem ilyesmi játékokra kellene mint a subway, gta san andreas, meg ilyesmik. meg fényképezsére videózásra.

a kétmagos 1 ghz processzor elég a gta-hoz, meg hogy internetezéskor se fagyjon le állandóan, meg stb.? menyire éri meg az árát? első okostelefonom lenne. de én nem félévente cserélem a telefonomat, hanem ha megveszem akkor az legalább két évig szolgál nálam. szóval nem olyant akarok amit fél év után megunok hogy állandóan lefagy meg stb...


2014. máj. 19. 19:56
 1/5 b95 ***** válasza:
A Subway-hez nem kell komolyabb vas, a San Andreas-nak meg állítható a grafikája, szóval ahhoz is elég, hogyha nem akarsz max. beállítások mellett játszani.
2014. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hali,Xperia L em van,lagg nélkül fut a San Andreas.Illetve az összes játék fut rajta rendesen.
2014. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyiket biztos nem.
2014. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon akarok én játszani a GTA-val de úgy gondolom hogy ha azt a játékot viszi, akkor biztos nem lesz vele probléma.
2014. máj. 20. 15:30
 5/5 b95 ***** válasza:
Akkor ez a telefon szerintem jó választás számodra
2014. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!