Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 mini telefon...

Samsung Galaxy S3 mini telefont miért nem lehet a PC-hez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem hozzá Samsung USB drivert és a Samsung Kies szoftvert, de semmi. Csatlakoztatom a kábelhez, egyet pittyen, a számítógépen a tálcán megjelenik, hogy új driver csatlakoztatva, kiírja a típusát, és egyszer csak megjelenik, hogy "A hardver telepítése során probléma lépett fel. Az új hardver valószínűleg nem fog megfelelően működni."

A telefon képernyőjén pedig a következő hibaüzenet látszik: "A számítógépen nem található olyan szoftver, amely felismeri az eszközt...bla bla bla. Pedig telepítve van a szoftver. Az Sd kártyát sem tudom elérni sajnos.

A töltés pedig működik a kábelen keresztül. A neten található összes tanácsot kipróbáltam, de semmi változás. Valakinek valami ötlet?



#Samsung #Samsung Galaxy S3 mini #nem csatlakozik számítógéphez
2014. máj. 19. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!