Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S3310-es telefonom...

Samsung S3310-es telefonom nagyon hamar lemerül. Mi a probléma? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Minden este fel kellett tennem töltőre, hogy hajnalban ne arra ébredjek, hogy csipog. Ez akkor is így volt, ha egyáltalán nem használtam. Néhány napja vettem egy új, gyári aksit, de a probléma nem szűnt meg. Ilyenkor mi a teendő? Lehet más oka annak, hogy ilyen hamar lemerül? És ha igen, mi?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2014. máj. 19. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ha jól értesültem nem okostelefon. Arra gyanakodnék hogy valami BT vagy egyéb marad bekapcsolva vagy egyzserűen valami zárlat van ami szívja az aksit. Kapcsolj ki rajta mindent és figyeld.
2014. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! igen, jól értesültél, nem okostelefon (ezért is érthetetlen számomra, hogy még 24 órát sem bír ki). mindig minden ki van kapcsolva rajta, szóval gyanítom, hogy akkor a második tipped a valószínűbb.
2014. máj. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!