Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell rátenni a mobil...

Hogyan kell rátenni a mobil kijelzőjére azt az átlátszó védőfóliát, úgy hogy ne legyen buborékos?

Figyelt kérdés
XD
2009. dec. 29. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább vidd be egy telóboltba ők jobban felrakják neked pár száz forintért
2009. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor rakod fel, akkor folyamatosan "simogatod", hogy ne maradjon alatta levegő!Ilyen egyszerű!
2009. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nah meg van a tuti tipp. Kitakarítottam a szobát, konkrétan semmi nem volt bent csak a szoba közepén a teló, emeleti szobában vájtam egy lukat a padlóban, és mint a Mission:Impossible-ben egy kötélen leereszkedtem, védőfelszerelés, kesztyű, csipesz meg minden és szép lassan rátettem...

..amúgy a simogatós még a legkorrektebb, de úgy sem teljesen szabályos, azért köszönteem.

2009. dec. 29. 13:39
 4/7 anonim válasza:

én speciel ugy csináltam hogy fogtam 1 kartonpapírt félbehajtottam úgy hogy kerek/tompa legyen az 1 ik vége, beigazitottam a fóliát úgy hogy passzoljon és elkezdtem rányomni a hartonnal ha buborék megy alá akkor visszahúztam és újra rásimitottam


ha ráakarod tenni akkor előtte mindig szemuvegtisztító kendővel vagy hasonlóan puha tiszta kendővel takarítsd meg

2009. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A suliban coca cola reklám matricát tettek az ablakra.

Az üveget és a matricát is befújta valami mosogató szeres vízzel és így ragasztás közben tudta igazgatni mert csúszott.Beállította megfelelően majd gumiperemes ablakpucolóval kihúzta alóla a vizet és ennyi.

Majd próbáld valami személyi ig kártyával vagy valami hasonlóval kihúzni a vizet alóla.Szerintem!Remélem tudtam segíteni!

2009. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl jó ötlet a telefont vízzel lemosni! :)
2009. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah, annyira azért nem izgat, :D szóval most úgy ahogy sikerült jól rátennem a 2. válaszoló verziója alapján, de még így sem 100%-osan sima. Azért köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!