Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg legjobb telefon (ÁR...

Jelenleg legjobb telefon (ÁR érték - arány) is?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel telefont szeretnék venni, ritkán veszek új telefont, de akkor legyen versenyszerű mert nem akarok évente telefont venni, de legyen idő álló és számít az ár - érték arány is.

2014. máj. 20. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban Android fronton a mostani csúcsmodellek egész jó áron jöttek ki (HTC, Sony), WP fronton pedig a Nokia Lumia 1520 ad nagyon korrekt HW/SW felszereltséget.
2014. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha android akkor Nexus 5
2014. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké nexus 5, de még mindig ? Már lassan fél éves.
2014. máj. 20. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Fél éves, és az szerinted olyan régi? Még ha azt mondod egy éves akkor talán egyetértek veled, hisz akkor ideje lenne, hogy kijöjjön az újabb, de 6 hónap az semmi.

Igen, még mindig a Nexus 5 a legjobb (ár/érték arányú) telefon, és az is lesz, amíg nem jön ki a következő (ha még lesz, mert pletykák szerint változások lesznek).

2014. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Eddig teljesen sony párti voltam, aztán nagy telefon keresésnek estem és a samsung azért tényleg le-le tett komoly dolgokat az asztalra nekem tetszenek ezek a nem kell érinteni a telefont vagy a retinával görgetés. Nexus is tetszett kézbe fogva (külsőre nem igazán, főleg a kamerája), de a minimal belső tetszett. Iphone-hoz is volt szerencsém minimal stílus megvan, ujjlenyomat olvasó, és jobb kamera mint a Samsung S4-be illetve a Nexusba, de az ár érték arány nem valami király, igaz már elég tűrhető. Sony Z-vel is volt dolgom, óriási örömmel fogtam a kezembe aztán 1-2 óra után már unalmas lett, de fantasztikus képek, de semmi extra élmény és a belső design is nagy csalódás. Na ez itt a véleményem és a döntés képtelenségem. Talán még egy Samsung S5-be is bele ugranék , ha ott lenne ez a szemmel görgetés dolog, és kevesebb felesleges fos mint például a pulzus mérő és a GAGYI ujjlenyomat olvasó, mert sajnos elég gatyi lett. :( Várom a tanácsokat és tippeket, és várom a (fent említett) telefon tulajdonosok véleményét.
2014. máj. 20. 18:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha, fontos a fényképezés is, akkor Lumia 1020, ha az kevésbé fontos, és nem zavar a nagy kijelző, sőt inkább vonz, akkor mivel annak a legjobb a hwja is jelenleg a Lumia 1520ast ajánlom. Ha zavar a nagy ijelző, akkor Lumia 930ast. :)

Jelenleg ezek a legjobb készülek, iphone s5, samsung galaxy új verziók mind elbújhatnak ezek mögött. :)

Persze, ha android függő vagy, az más tészta, arra is fognak majd gondolom javaslatokat tenni, de szerintem nem ér annyit az android op, h azért butább telit vegyél. :)

2014. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én egy-két hónapja htc desir 500ast akartam először, bele voltam bolondulva, de legtöbb ismi szidta, mint a bokrot, aztán végül lumia 1020 mellett döntöttem, de azóta se bántam meg, sőt. Pedig én is féltem tőle, h jujj lumia, meg mit kezdek vele stb.
2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A családba van WP... ... Sajnos! Nem szeretnék lumiát.
2014. máj. 20. 22:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor eleve így kellett volna a kérdésedet feltenned. A régebbi lumiákkal olvastam, hogy voltak gondok, de a mostani újakkal kétlem, hogy másnak is lenne vele gondja.

De te tudod, a legjobb és legerősebb készülékek a piacon jelenleg ezek a készülékek, független attól, hogy szereted-e.

2014. máj. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 21. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!