Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a lumia 521...

Miért van az hogy a lumia 521 esembe beleraktam egy t-mobile-os sim et és pin kódot kér. Miéért?

Figyelt kérdés
pedig a kártya nem pin kódos és aztán bemegyek a híváslistába és vmia olyasmit ir hogy rossz hálózat vagy valami ilyesmit. Semmi baja tökéletesen műkszi. De ez mitől lehet?Olyat mintha rossz sim lenne benne pedig jó a sim mert másik telóbol lett átrakva... A telót egy használt telóstol vettem. visszavittem aszonta h valószinű hogy nem magyar szolgáltatós...(de a telefon is t-mobile-os) ez mitöl lehet ?.fontos lenne
2014. máj. 20. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] mert átvertek; a Lumia 521 nem működik európai hálózaton.
2014. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
francba :/ na m1 már nevelőapám beszélt egy emberrel aki ki bírja sütni 4500ft ért
2014. máj. 20. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
azta... :D:D:D XDXD ezt mutogatni kéne XD
2014. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal az is teljességgel lehetetlen WP esetén, illetve értelmetlen is lenne, ugyanis ennek hardveres akadályai vannak! Úgyhogy nehogy kárba menjen az a 4500 ft is...
2014. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*hardveres akadályai - nem a szoftver miatt nem tud csatlakozni a T-mobile itthoni hálózatára, hanem az adóveője nem kompatibilis az európai szabványokkal, tehát itthon használhatatlan, akárhogy függetleníted és szofverezed
2014. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!