Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes venni Nokia Lumia...

Erdemes venni Nokia Lumia 520-at vagy Lumia 525-ot vegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ: mennyire vennéd játékra a telefont, illetve sokat böngészel-e? Ugyanis ezeken a területeken ütközik ki a fele akkora RAM mérete.
2014. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a kettő…

Akkor Lumia 525!

2014. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak egy-ket jatek lenne rajta (subway surfers biztos) es altalaban csak facebookra hasznalnam... de ha tudsz akkor legyszives ajanlj nekem ebben az arkategoriaban telefont...
2014. máj. 20. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Az 525-öt lehet csak GSM boltban, bolti garanciával kapod, ami egészen más mint a Nokia garancia. Nekem 520-am van, eddig bőven elég a memóriája.
2014. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, Subway Surfers pont igényli az 1GB RAM-ot a megfelelő futtatás érdekében. Előzőnek igaza van, 525-öt csak importból lehet szerezni, ami ezáltal csak bolti garanciával megy, de vannak megbízható üzletek, biztosan találsz egy olyat, ahol megfelelő feltételekkel megfelelő áron hozzá tudsz jutni! Ezen az áron jobbat nem találsz.
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Subway Surfersnem elég fél giga RAM is. Az egyetlen érvem hogy az enyémben is annyi van és futtatja.
2014. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ez volt az az alkalmazás, ami egy ideig elérhető volt az 512MB-osok számára, majd visszavonták és csak az 1GB RAM-oksonak lehet? (nem tudom, mert nekem 1520 van...)
2014. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!